SafeGroup

Pełna wersja: Panda 2010
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Panda Security udostępniła cztery najnowsze programy antywirusowe w wersji 2010: premierowe Panda Antivirus for Netbooks oraz zaktualizowane Panda Antivirus Pro 2010, Panda Internet Security 2010 i Panda Global Protection 2010. Oprogramowanie przeznaczone jest dla użytkowników domowych oraz małych firm.
Panda Security twierdzi, że jej oprogramowanie antywirusowe w wersji 2010 oferuje nawet 80% większą wydajność pracy. Dzięki temu minimalne wymagania programów zostały obniżone do zaledwie 8MB pamięci operacyjnej. Oficjalna premiera zaplanowana została na wakacje.

Wszystkie aplikacje z serii przez Panda Security 2010 zostały standardowo wyposażone w funkcje szczepionek USB, które służą do blokowania złośliwych kodów, rozprzestrzeniających się za pomocą dysków przenośnych, m.in. pamięci flash, płyt CD/DVD czy odtwarzaczy MP3.

Panda wykorzystała również nową metodę "Kolektywna Inteligencja" opartą o technologię cloud computing. Rozwiązanie dostarcza do użytkowników dane o wirusach natychmiast po pojawieniu się informacji o nich na serwerach firmy. Technologia ta została sprawdzona w testach AV-Test - wykrywalność najnowszych zagrożeń była nawet 10% wyższa w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Całkowicie nowym, produktem jest Panda Antivirus for Netbooks, lekki program stworzony dla posiadaczy netbooków, mini laptopów oraz komputerów typu ultraportable. Rozwiązanie posiada firewall i moduł ochrony tożsamości. Całość udostępniana jest na kluczu USB.

Nowe produkty w wersji angielskiej są dostępne on-line od 25 czerwca br. na witrynie pandasecurity.com. Polskie wersje językowe programów Panda 2010 pojawią się na rynku już w wakacje. Użytkownicy, którzy do tego czasu zakupią produkty w wersji 2009 (dostępne teraz z 30% rabatem), otrzymają bezpłatną aktualizację do najnowszej wersji programu, gdy tylko ta pojawi się na rynku.

download

Panda Global Protection 2010 3.00.00

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Panda Internet Security 2010 15.00.00

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Panda Antivirus Pro 2010 9.00.00

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

właśnie miałem o tym pisać Smile nic wyglądem się nie zmieniła od wersji 2009 i jeszcze nie ma PL
miałem gdzieś klucz do grudnia jak go znajde to sobie zainstaluje
W pracy niestety muszę używać Panda 2008 ,i mówiąc szczerze dziadostwo na maxa !!!!!!!!! obciążą starsze komputery w znacznym stopniu,słaba wykrywalność o usuwaniu już nie wspomnę ,trzeba by przetestować to cudo
nowe wersje czyli 2009 była dobra a 2010 nie wiem bo to za wcześnie na opinię
Panda? Prawdziwy FajansSmile!
Dokładnie jak nawet poprawią zużycie zasobów systemowych( kiedyś muszą to zrobić) co do skuteczności nie byłbym taki pewien abyw sposób zdecydowany podniosła się wykrywalność tego produktu którawahała się we wcześniejszej wersji około 90%. Nie liczyłbym na wieleSmile
Ja wlasnie ja testuje. Jak na razie to co kaspersky nie wykrywal. Panda wykrywa.
Każdy antywiruscoś wykryje który następny nie wykryje błędne koło, ale założę się , że przy testach na ponad milionie zagrożeń będzie w tyle za Avirą, Gdatą, Kasprem czy Nortonem.
co już psy wieszacie na programieSmile dajcie mu szansę, ponieważ dzisiaj była jego premieraSmile
pożyjemy zobaczymy co ten program pokaże. może się okazać świetny
Dobrze zaczekamy za jakiś czas powinna w jakimś teście wystąpić chodz szkoda ,że nie ma Pandy w AV-comparatives bo tam byśmy rzeczywiste możliwości programu ujrzelia tak to tylko AV-Test itesty gazetowe pokroju Komputer ŚwiatSmile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

RewelkaGrinGrinGrin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeszcze raz-RewelkaGrinGrinGrin
Oczywiście nadal nie wspiera uodparniania penków z systemem plików NTFS,only FAT32 ,mistrzowie z Pandy nie opanowali jeszcze systemu plików innego niz FAT ,brawka na stojąco
Panda? o czym my tu gadamy nie macie lepszych tematów niż rozprawianie na temat tego shitu
Co do NTFS i pendirive''ów to ostania wersja USBVaccine obsługuje już NTFS z tym, że ta funkcja jest w trakcie beta (aczkolwiek dobrze się sprawuje), czyli do AV pewnie też ją dołożą z jaką aktualizacją.

A co do samego AV to nigdy nie miałem z nim styczności więc się nie wypowiadam, a tak poza tym królik świetny Wink.
Poznajcie technologię przyszłości Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Stron: 1 2