SafeGroup

Pełna wersja: Błąd przy wyłączaniu komputera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Otóż od 2-óch dni borykam się z dziwnym problemem, a mianowicie, kiedy wyłączam komputer, przeważnie cały czas wyskakuje mi następujący komunikat (link):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czy jest ktoś w stanie mi pomóc, bo nie wiem, czy jest sens instalować na nowo Avirę, a poza tym ost. coś ich serwery szwankują i aktualizacje się nie chcą pobierać (chodzi mi o te 2 ost. dni). Pozdrawiam wszystkich Smile
Proponowałbym jednak zrobić reinstalację aviry. A z aktualizacjami problemy użytkownicy mieli wczoraj, bo Avira Free wyszukiwała 30 min aktualizację.

Proszę przeinstaluj i daj znać Wink
Podobne błędy pojawiają się, gdy są problemy z pamięcią (RAM). Reinstal może pomóc. Albo samo przejdzie.
Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie aktualizacje się pobierają tak jak zawsze (od razu). Mam wersje darmową. Może jednak sprobuj odinstalowac i zainstalowac avire.

Serwery będą pewnie zachane 1 lipca, gdy kilka(naście) milionów userów będzie upgradowało Avire 8 do Aviry 9