SafeGroup

Pełna wersja: skuteczny antyspam na go.plo2.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

p!otr@$

Wyślij SMS-a o treści o2 na numer:

* 7101 (brak reklam przez miesiąc, koszt 1,22 zł z VAT),
to mam na głównej stronie poczty tlenaGrin
Jak połączą Twój nr z Twoją pocztą?
i co płacić za brak reklam mam skrzynki na aol hotmail plusnet google na żadną spam mi nie przychodzi nie wiem po co ludziom skrzynki ze spamem no chyba że ktoś to lubi Tongue

p!otr@$

fajna poczta dziennie 40 reklam poczty jest, ale do spamu trafiają emaile z aviry i te co mają przychodzić jako niespam wszystko naodwrót.
Jarek napisał(a):Jak połączą Twój nr z Twoją pocztą?


Tak

Cytat: Wyślij SMS-a o treści o2 na numer:

* 7101 (brak reklam przez miesiąc, koszt 1,22 zł z VAT),
* 7537 (brak reklam przez 6 miesięcy, koszt 6,10 zł z VAT),
* 7909 (brak reklam przez 12 miesięcy, koszt 10,98 złotych z VAT).

2. Wpisz otrzymany kod aktywacyjny w polu obok i naciśnij przycisk Aktywuj. Usługa stanie się aktywna w ciągu kilku godzin.
Po co płacic na wp mam jakis spam na pare dni i już, duzo zachodu nie ma. Na o2 też mam bardzo znikoma ilosc spamuSmile
Można mieć konta na gmail i nie dostawać spamu. Wszystkie śmieci zbierają się w osobnym folderze.

adam_993

Albo zainstalować Spamihilator/Śmieciarka.

test30

LikwidatoR napisał(a):Po co płacic na wp mam jakis spam na pare dni i już, duzo zachodu nie ma. Na o2 też mam bardzo znikoma ilosc spamuSmile


jest kilka uslugodawcow poczty elektronicznej, ktorych sie powinno pisac w tagach [small]jesli sie juz pisze w ogole o nich
jednym z nich jest wlasnie wp.pl

tamtejszy spam jest tak skuteczny, ze w obawie o to, ze user dostanie zbyt duzo spamu, wiadomosc jest poprostu usuwana, ignorowana, whatever
wiele jest przypadkow, ze administratorzy prosza o to, aby uzywac poczty innej niz wp.pl czy onet.pl

ps tak w ogole to na wp to w ogole cokolwiek raz na pare dni dochodzi