SafeGroup

Pełna wersja: Płatna poczta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam szukam jakieś porządnej poczty

Mam na oku 2 poczty
Protonmail oraz TutaNota

Protonmail Plus
5GB
1 własna domena
5 adresów
1000 wysłanych wiadomości /1 dzień
200 Etykiet
+ Suport

Cena 48$(190żł) na rok

TutaNota
Każdy użytkownik 1€+
1GB na każdego użytkownika
5 Aliasów na użytkownika
własna domena
Dodatkowe ustawienia (przypisanie danej poczty przychodzącej do folderu użytkownika)
Modyfikacje: Własne logo oraz wiadomość powitalna.

Cena 12€(54 zł) na rok

Ewidentnie widać że cenowo Tuta wychodzi lepiej, ale popatrzę może coś znajdę ciekawszego ale wątpię Grin

Konto usunięte

W OVH masz konto Exchange:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


50 GB miejsca, funkcji od groma, obsługa własnej domeny + integracja z np. Outlookiem (bo to jednak Exchange).

---

Google Apps, jeżeli odpowiada Ci Gmail to coś podobnego ale we własnej domenie + inne rzeczy i support:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


---

Zoho Mail
Ciekawa alternatywa, choć i nieco drogo:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A ja, dla odmiany, szukam czegoś darmowego - załamałem się niedawno zauważając poziom bezpieczeństwa mojego aktualnego klienta pocztowego, a Protonmail jednak na co dzień za darmo oferuje za mało. Gmaila nie chcę, ta firma i tak wie o mnie za wiele. Generalnie brak spamu, szyfrowanie całego połączenia połączenia (nie tylko logowania) i jakieś minimum prywatności, nie wymagam dziesiątek smartfolderów, gigabajtów miejsca czy zaawansowanych funkcji - nie jestem biurem Wink
Tutanota
W Turtanota można rozszerzyć do 5 GB na podstawie kuponu z Komputer Świat, nie wiem czy jeszcze aktywne. Mam właśnie tak zrobione. Przy czym działa z opłatą roczną bo mam własną domenę.
Kup VPSa i sam postaw serwer pocztowy + koniecznie korzystaj z GPG / PGP
Nic lepszego nei wymyślisz.

Konto usunięte

@up:
Przecież wiesz, że to najgorsze z możliwych rozwiązań Grin
Postawić nie jest hop siup, a spam, wiry, nadmiarowość, kopie... masakra.
Wykupiłem usługe Proton Mail.. ochrona nie jest taka full wypas z tego co widze ale na obecnie potrzeby wystarczy mi..
Ładny panel fajnie się zarządza wieloma domenami.. szkoda że jeszcze aliasów nie mają ale z tego co rozmawiałem ze suportem to do końca roku ma dojść taka możliwość.
Kurde, muszę się wziąć za przesiadkę, bo WP mnie do szału doprowadza. Dwa zapytania.


Po pierwsze, czy można w Protonmailu, płatnym, podpiąć 'zewnętrzną' skrzynkę - za dużo rzeczy podpiąłem w przeszłości do WP, żeby teraz o każdym koncie podpiętym pamiętać. Plus skrzynki uniwersyteckie i takie tam.

Po drugie, dodatkowe adresy, zakładam, działają jak aliasy - inna nazwa wyświetlana i inny adres. Bo mój obecny, nie powiem, jest fajny, ale jakbym chciał, nie wiem, złożyć CV, to mogą mnie potraktować jak niepoważnego Grażynki z HRu.
Jakby ktoś miał też doświadczenia z Tutanota to proszę się dzielić. Zależy mi na wygodzie i chciałbym utrzymać swoją anty-szpiegowską paranoję. Inaczej wziąłbym Outlook albo Gmail. Jeszcze jest szansa, że znowu odłożę to na wieczne jutro Suspicious Ale tego nie chcę.

Konto usunięte

Skoro i tak chcesz płacić, to nie lepiej zdecydować się na jakiś stricte-pocztowy hosting?
Wtedy możesz stworzyć dowolną ilość skrzynek/aliasów.
Na razie nie tyle co koniecznie chcę, co zapłacę, jak będzie trzeba Wink Do Protonmail trochę się przyzwyczaiłem, no i podoba mi się jego paranoiczna prywatność. O stricte-pocztowym hostingu zupełnie nie myślałem, nie wiem nawet, czym za bardzo miałoby to się różnić - na razie przeglądam rożne oferty. Chociaż nie powiem, pierwsze, co mi przyszło do głowy, to adweb i jego historia Wink
Weź sobie domenę .pro, postaw własną wizytówkę z pocztą i Klaudia z HR jak to zobaczy to umówi się też na randkę Wink. Nie musisz mi dziękować Grin
Tobie, jako znanemu podrywaczowi, w tej kwestii nie zaufam.
Odwal się Grin, mi obce laski wysyłają zdjęcia w samych podkoszulkach z pytaniem " czy mnie to podnieca" Wink. Chcesz zobaczyć?

PS mój kolega wysyłał CV z emaila plemniczek@... Wink