SafeGroup

Pełna wersja: Pytanie od nooba
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.Mam pytanie,Czy do antywirusa Avira AntyVir Personal - Free AntiVirus można stosować jakiś program zabezpieczający przed szkodliwymi virusami itp. ? Jestem w tym temacie zielony,pobrałem dzis Avira AntyVir Personal - Free AntiVirus.Proszę o pomoc Smile THX
a o co ci dokładnie chodzi przecież avira jest super programem, chroni bardzo dobrze przed szkodliwymi virusami
avira w zupełności Ci wystarczy.. do tego powinieneś dodać firewall np comodo lub online armor free.
może chodzi Ci o program do spywaru jako dodatkowa ochrona. Avira Free jak co ma moduł antyspywarewiec nie musisznic instalowac przeciwko wirusom chyba ze jakis FirewallSmile
Inne programy zabezpieczające? To znaczy co konkretnie? Możesz zainstalować sobie jakiś skaner na żądanie jak

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i firewall z HIPS np

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
DawiD zainstaluj Comodo i wylacz Defense+ klikajac prawym przyciskiem myszy na ikonke kolo zegara Comodo "poziom ochrony Defense+" WYŁĄCZONY.

Jako skaner na żądanie doinstalujMalwarebytes'' Anti-Malware oraz SuperANtispyware.