SafeGroup

Pełna wersja: AVG IS a uTorrent
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Prosze o pomoc jak odblokowac w zaporze AVG zeby w uTorrent ( moze napisze to mało fachowo ) pojawił sie zielony znaczek na dole zamiast zółtego trójkatu.
aha dodam że program jest jako zaufany
Witamy na forum Aviry..

Pytanie chyba nie na to forum. Spróbuj tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub bezpośrednio w pomocy technicznej AVG. A najlepiej przejdz na avira + dobry FV np OA,Comodo etc.
dzięki dzięki

fakt że to nie to ale pojaiwa sie tu i mowa i COmodo i innych więc może ktoś poprostu to przerabiał

adam_993

No na pewno wejdź w ustawienia. Znajdź gałąź zapory i poszukaj opcji.
szukałem kombinowałem ale nic - hmmmmm no chyba że żle szukałem Sad
Kolego masz router ? Czy coś takiego w domu ?
Aby uzyskać dostęp do reguł i zmodyfikować je, wykonaj następujące kroki:
Otwórz interfejs użytkownika AVG.
Wybierz opcję Ustawienia zapory z menu Narzędzia.
Wybierz Profile -> domyślny profil (np. Pojedynczy komputer) -> Aplikacje

pomoc i info ze strony producenta

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Napisz jak się łączysz, czy masz router, jaki dostawca, to każdy coś dorzuci od siebie i rozwiążesz problem utorrenta.

Jak masz router to musisz przekierować tylko jeden port TCP/UDP najlepiej z zakresu 50000-65535 (ten co jest ustawiony w utorrent jako port nasłuchu), szukaj zakładek "port forwarding" "VPN settings". Na czas tej operacji wyłącz tego AVG i patrz czy znaczek się pojawi. Potem włącz AVG i obserwuj czy dalej masz "na zielono". Jak zmieni na żółty, albo czerwony to szukaj w AVG opcji przekierowania albo jak w KIS7 coś takiego było "stealth - tryb ukrycia" - trzeba to wyłączyć. Przede wszystkim napisz jakie masz łącze, bo może ISP blokować i tylko on może przekierować porty.