SafeGroup

Pełna wersja: Internet Security potrzebny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemson, jaki wybrać płatny pakiet na laptopa core i5, 8GB RAM, SSD, Windows 10?

Pakiet musi mieć IDS-a, antyspam no i standardowo - dobry silnik antywirusowy. Koniecznie płatny. Zastanawiam się nad Kasperskym, ewentualnie Nortonem. A może macie coś lepszego?
(11.08.2016, 10:56)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Siemson, jaki wybrać płatny pakiet na laptopa core i5, 8GB RAM, SSD, Windows 10?

Pakiet musi mieć IDS-a, antyspam no i standardowo - dobry silnik antywirusowy. Koniecznie płatny. Zastanawiam się nad Kasperskym, ewentualnie Nortonem. A może macie coś lepszego?
Osobiście na podobnej konfiguracji mam KIS i pakieciku praktycznie nie czuć wszystko śmiga jak ta lala  Smile
Norton i Kaspersky to ta sama półka , obojętnie który wybierzesz będzie dobry.
Co do antyspamu , raczej bym się nie łudził , według mnie działają słabo. 
Lepiej już jak masz dużo tego syfu poszukać dobrej skrzynki pocztowej która ma skuteczny antyspam , ja mam outlooka i zero póki co spamu.

Tibu 11

Ja polecam cały pakiet od Avg.
To, rozumiemy, Twój laptop? Czy szukasz dla kogoś z rodziny itp. ?
Mój laptop :p. Po czym poznałeś??
SB ma swoje techniki i ty o tym wiesz! Tongue
Jeśli koniecznie chcesz zapłacić, możesz zobaczyć płatny wariant Comodo. Nie jest to automat, ale dobrze zarządzany HIPS i Firewall zapewniają bezpieczeństwo. Jedyny minus, jaki jak na razie zauważyłem, to takie sobie wykrywanie PUP.
Comodo odpada. Przez dysk ta instalka mi nie przejdzie.
Może dodaj WinPrivacy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kupiłem Kaspersky. Dodałem jeszcze SpySheltera Premium (promocyjnego) i jest okej.
No to żeś się zabunkrował Smile Masz właściwie wszystko i chyba jedyne co mogę podsunąć jeszcze to zrób sobie w SS listę chronionych plików/folderów. To nie jest zabezpieczenia na bank, ale będziesz mieć kontrolę nad znakomitą większością prób akcji na tych lokalizacjach.
Hmm ja bym wolał dodać Shadow Defendera aby mieć świeży system bo po ostatniej kaszanie Stable jeszce nie jest takie stabilne i może szybko wyłożyć polowe systemu na łopatki :/
Bez sensu Shadow Defender na aktualizacje. I tak trzeba restart zrobić, to po kij potem tryb shadow odpalac?
Nie trzeba Smile
Wykluczasz dany katalog z ustawieniami programu lub jednorazowo zezwalasz na wprowadzenie zmian na stałe.
Czyli przy aktualizacjach będę musiał wykluczyć cały katalog Windowsa razem z rejestrem. Świetne rozwiązanie...
Aaano fakt Craze
Pisząc to myślałem o programach a nie samym systemie.. automatyczne aktualizacje wyłączyć i robić na żądanie, ale nie każdemu takie rozwiązanie leży..

Ja wole robić ręcznie:
-Bo nieprzewidziane z M$ aktualizacje potrafią rozwalić system lub go zdestabilizować...
-Ja zwykle Windowsa używam do grania a nie uśmiecha mi sie grać w lagach lub przymulonym systemie bo akurat Microsoft sobie coś aktualizuje i instaluje na systemie za moimi plecami.

To zamiast SD daje Sandboxie i będzie miód i malinka.. Puki co Sandboxie i SSFW nie jest jescze kompatybilny z Edge :/