SafeGroup

Pełna wersja: Wyrwij sie z macek Google'a! Czyli prywatność na pierwszym m
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Warto wiedzieć !

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No to żeś mnie zaskoczył obłęd w ciapki;/
Korzystałem z Gmail ale od dawna nie korzystam gdy tylko dowiedziałem się o inwigilacji...Do swojego liska doinstalowałem CustomizeGoogleoraz TrackMeNotaby Google mnie nie śledziło Tongue
ciekawe jak z innymi przeglądarkami Smile
No dobra VenomX...ale to są wtyczki do Firefoxa? A do Opery?
Wysyłając z Gmaila nie można odczytać naszego IP...znacie innego klienta poczty który też to uniemożliwia?
Warto również poczytać o

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Meir napisał(a):No dobra VenomX...ale to są wtyczki do Firefoxa? A do Opery?
Wysyłając z Gmaila nie można odczytać naszego IP...znacie innego klienta poczty który też to uniemożliwia?


Co z tego, że nie widać twojego IP skoro Gmail inwigiluje twoją skrzynkę ? Załóż konto na Yahoo o wiele bezpieczniej + nie widać IP .

EDIT

Opera nie posiada tej wtyczki .
Przydatny temat. Dowiem się przynajmniej jak zabezpieczyć pocztę.
VenomX
Czy poczta która dostaję na gmail też jest inwigilowana?
Dobra dziękówa VenomXSmile Zainstalowałem oba te dodatki do firefoxa...a teraz chwila refleksji:

Kto mnie inwigiluje? Mój sąsiad? Kolega? Czy szefowa z pracy?

Mam to w d.....nie jestemdealerem,nie okradam banków,nie namawiam na seks przez internet 14 letnich dziewczynek...więc mogą mi skoczyć.
A jak chce coś ważnego albo intymnego powiedzieć jakiejś Lasce to umawiam się z nią w Parku Szczytnickim albo w ZOO...a tam mnie mogą namierzyć tylko przez satelitęSmile
Serafin napisał(a):Przydatny temat. Dowiem się przynajmniej jak zabezpieczyć pocztę.
VenomX
Czy poczta która dostaję na gmail też jest inwigilowana?


Skoro nasłuchują to zapewne też @ które dostajesz...
Meir napisał(a):Dobra dziękówa VenomXSmile Zainstalowałem oba te dodatki do firefoxa...a teraz chwila refleksji:

Kto mnie inwigiluje? Mój sąsiad? Kolega? Czy szefowa z pracy?

Mam to w d.....nie jestemdealerem,nie okradam banków,nie namawiam na seks przez internet 14 letnich dziewczynek...więc mogą mi skoczyć.
A jak chce coś ważnego albo intymnego powiedzieć jakiejś Lasce to umawiam się z nią w Parku Szczytnickim albo w ZOO...a tam mnie mogą namierzyć tylko przez satelitęSmile


Kto cię inwigiluje ? A wiesz kto inwigiluje sieci P2P ? Zapewne nie będzie to szefowa tudzież kolega Tongue
Psiarnia !? To jest chyba niezgodne z konstytucją !?
Założyłem sobie skrzynkę na Yahoo...Gmaila od dzisiaj używam tylko do ściemniania panienSmile
Powiem/napiszę szczerze mam to gdzieś czy mnie ktoś inwigiluje czy też nie, poza tym gdy jakaś agenda rządowa się kimś zainteresuje to jestem bardziej niż pewien, że żadne zabezpieczenia nie pomogą.

A dla miłośników teorii spiskowych to skąd możecie być pewni, że dodatki które mają chronić przed inwigilacją nie są wykorzystywane właśnie do inwigilacji, kwadratura koła.

P.S. W pierwszym rzędzie przestańcie korzystać z tel. komórkowych bo CIA wszystko nagrywa Wink (nasi zresztą pewnie też).

P.S. II a policja jest właśnie od tego aby sprawdzała co plącze się w sieciach P2P, bo chyba nikt nie chciały aby np. zdjęcia jego małego dziecka czy rodzeństwa były wymieniane za pomocą takowej sieci przez siatkę pedofilów.
Mnie nie jest wszystko jedno gdyż cenię sobie prywatność !
policji nic do p2p bo i tak nie są w stanie sprawdzić pedofilów oni korzystają z darknetów więc czego policja szuka piratów oczywiście
Dodane, trochę wolniej sie strony wczytują no ale Smile
Wolniej strony ? Z rozszerzeniem TrackMeNot? U mnie nie widać różnicy...
Dobra VenomX...już odinstalowałem te dodatki...przy włączonym DefenseWall-Firefox otwierał mi się 3 minuty i zabierał 1 GB(!)...po wyłączeniu Defense wszystko śmiga normalnie...
Wina leży po stronie DW, ja nie mam tego problemu gdyż nie korzystam z tego programu .
A ja polecam wszystkim założenie poczty na stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
VenomX-wiem...ale jestem uzależniony od Defense i z niego nie zrezygnujęSmile

A podsumowując ten temat cytuję słowa Giovanni Falcone:

"Ci którzy się boją umierają codziennie...Ci którzy się nie boją umierają tylko raz"
No to cudnie...dość to niepokojąceSad


Próbuję założyć konto na poczta.pl - ale jakoś dziwnie dużo szczegółowych pytań zadają...zawód, wykształcenie, miejsce zamieszkania, zainteresowania...nie masz tam zbyt dużo spamu?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8