SafeGroup

Pełna wersja: Wygraj Avast Internet Security!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą AVAST Software przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest popularny produkt Avast Internet Security.

W związku z tym oddamy w Wasze ręce 10 licencji jednostanowiskowych na 1 rok.
[Obrazek: Avast-Internet-Security%2B2016.jpg]
Więcej informacji o produkcie, możecie znaleźć na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz i uzasadnij dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Avast IS.
2. Konkurs trwa do 31.10.2016 do północy. Ostatnie zgłoszenia przyjmujemy do godziny 23:59
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w przeciągu 7 dni (tj. 07.11.2016 23:59) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.*
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia konkursu w innym terminie, oraz zmiany zasad konkursu w trakcie jego trwania.

* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Chciałbym wygrać licencję na produkt: Avast Internet Security, ponieważ mój kuzyn niedawno kupił sobie nowy komputer, a ponieważ nie chcę aby Jego prywatne dane przestały być prywatne - dlatego biorę czynny udział w konkursie! Smile
Bardzo chciałby licencję do Avast Internet Security ponieważ dobrze działa i nie muli obecnie ma wersje testową która się kończy za 10 dni . Grin
Ech...przy odrobinie szczęścia wreszcie będę miał możliwość zapoznać się z wersją IS.
Chciałbym wygrać licencję do testów, sprawdziłbym czy poprawił się Avast, czy tak jak wcześniej służył tylko jako atrapa av.
Chiałbym aby mama miala antywirusa avast.
Kiedyś używałem Avast IS i nawet sobie chwaliłem. Chciałbym znowu zainstalować tego antywirusa na mojej leciwej maszynie...

Tibu 11

Może ja Grin
Mam dobre zdanie o nim Smile
Chętnie przygarnę licencję na antywirusa, ponieważ obecna mi się już kończy. Dlatego zgłaszam się do konkursu.
Promo fajne. Może się uda albo nie. Program ten zainstalowałbym swojej żonie na laptopie. Dla niej to wystarczy Grin
Witam

Bardzo by mi się przydał Avast IS.Jest to jeden z lepszych i cenionych na rynku programów .Polecam wszystkim.
Zgłaszam się, chętnie przygarnę i zobaczę jak to się sprawuję Grin
Siemson, dlaczego chciałbym wygrać? Bo pamiętam starego avasta 4.8 Grin
Niedługo skończy mi się licencja co prawda to inny pakiet ale może czas na zmiany.
Kiedyś używałem Avasta Antivirusa Free i sprawował się dobrze.
Chciałbym popróbować użycia Avasta Internet Security, ponieważ
myslę, że antywirus się nie popsuł a zintegrowany firewall może być
dobrym rozwiazaniem.
Szczególnie, że samodzielnych firewali jak na lekarstwo.
Chętnie przygarnąłbym licencję, ponieważ kiedyś posiadałem jednoroczna licencję również na wersję Internet Security i byłem zadowolony Smile
Chciałbym wygrać, ponieważ obecnie korzystam jedynie z Windows Defendera a zawsze przydałaby się nieco rozszerzona ochrona Smile
Chciałbym wygrać zabezpieczenie ponieważ w chwili obecnej jestem baz stałego zabezpieczenia komputerowego.
Jakoś nie miałem nigdy na dłużej przekonania do tego programu, może teraz zmieniłbym o nim zdanie i zostałby u mnie na dłużej.
Chciałbym wygrać, żeby móc zabezpieczyć komputer brata. Juz od kilku miesięcy nie korzysta z zadnego AV.
Stron: 1 2 3