SafeGroup

Pełna wersja: Avast - 5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

adam_993

Prace na piątką zostały przyspieszone! Wersja stabilna jest planowana na październik tego roku, a beta na sierpień-wrzesień!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ale żeś mnie wystraszył nazwą tego tematu.
Plati, czemu się wystraszyłeś ? Ja się cieszę, że przyśpieszyli i szybciej będzie stabilny Wink
bo myślałem, że wyszła już wersja 5 stabilna, a dopiero co zainstalowalem Noda.
Jeśli nie zmieni się podatność na FP, program ten będzie nadal gówno wart za przeproszeniem...

EDIT

I niech zmienią skórę bo wygląda ona koszmarnie ! Wręcz odstrasza...
oby przyspieszenie nie odbiło sie na jakościtego Avasta , lepiej jakby powoli , spokojnie tworzyli ten programSmile
VenomX napisał(a):I niech zmienią skórę bo wygląda ona koszmarnie ! Wręcz odstrasza...


jak ci sie nie podoba to mozesz zmienic.
Skórka nie musi wyglądac jak ta z KIS czy NIS.
Nie po to instaluje się program antywirusowy aby zmieniać skórę, kiedy po raz pierwszy ujrzałem Avasta na screenach powiedziałem sobie : co to za paskudne dziadostwo ? heh Smile
Tak Plati-nie musi ale powinnaSmile
Tak samo jakkobieta nie musi wyglądać jak Heidi Klum,akażdy samochód jeździć jak nowe BMWSmile
VenomX napisał(a):Nie po to instaluje się program antywirusowy aby zmieniać skórę, kiedy po raz pierwszy ujrzałem Avasta na screenach powiedziałem sobie : co to za paskudne dziadostwo ? heh Smile


Zgadzam się w pełni,wygląda jak odtwarzacz muzyki dla małolatów,o skuteczności nie będę nawet mówił,ciut lepiej wygląda wersja PRO ale te fałszywe alarmy deklasują go na dzień dobry,mało doświadczony uzytkownik z avastem pewnie wyrzuci z pół zdrowego systemu Smile
VenomX napisał(a):Nie po to instaluje się program antywirusowy aby zmieniać skórę, kiedy po raz pierwszy ujrzałem Avasta na screenach powiedziałem sobie : co to za paskudne dziadostwo ? heh Smile


Jeśli oceniasz program po wyglądzie to Twoja broszka Smile Nie interfejs świadczy o jakości programu.
A kto powiedział , że oceniam program po wyglądzie ? chyba coś sobie dodałeś chłopcze...
VenomX napisał(a):Jeśli nie zmieni się podatność na FP, program ten będzie nadal gówno wart za przeproszeniem...


Podstawowe pytanie: czy i jak długo używałeś/testowałeś na wirusach Avasta ? Bo podejrzewam że swoje sądy wyrażasz wyłącznie na podstawie opinii innych użytkowników tego programu

Oczywiście że gó..o bo dla ciebie istnieje tylko twój jeden, jedyny doskonały i uwielbiony NOD Wink a każdy inny program to gó..o nawet jeśli go nie używałeś albo miałeś go na kompie parę godzin/parę dni

Cytat: Zgadzam się w pełni,wygląda jak odtwarzacz muzyki dla małolatów,o skuteczności nie będę nawet mówił,ciut lepiej wygląda wersja PRO ale te fałszywe alarmy deklasują go na dzień dobry,mało doświadczony uzytkownik z avastem pewnie wyrzuci z pół zdrowego systemu


No nie rozśmieszaj mnie. Przecież jest mnóstwo skórek do Avasta i nikt ci nie każe używać domyślnej. Co do skuteczności to jest naprawdę niezła jak na darmowy program, bez heurystyki. Skąd wiesz że wersja PRO jest lepsza ? Używałeś obu wersji (PRO i Free) ? Bo tylko wtedy można je porównywać w sposób obiektywny. Znam conajmniej kilku mało doświadczonych użytkowników, którzy mają Avasta i jakoś żadnemu nie padł system
Ja nigdy nie przejechałem się na Avaście i nigdy jak go używałem a używałem go dość długo nic mi nie wywalił tego co nie trzeba.
LikwidatoR napisał(a):oby przyspieszenie nie odbiło sie na jakościtego Avasta , lepiej jakby powoli , spokojnie tworzyli ten programSmile

Chyba gorzej już być nie może. Nie mówię tutaj o wykrywalności Malware''u tylko o programie jako całości. Miejmy nadzieję że teraz będzie już tylko coraz lepiej. Swoją opinię wyrażam na podstawie własnych doświadczeń. Jednak chyba go z ciekawości zainstaluję tylko że na wirtualnej maszynie.Tongue
Blade napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):oby przyspieszenie nie odbiło sie na jakościtego Avasta , lepiej jakby powoli , spokojnie tworzyli ten programSmile

Chyba gorzej już być nie może. Nie mówię tutaj o wykrywalności Malware''u tylko o programie jako całości. Miejmy nadzieję że teraz będzie już tylko coraz lepiej. Swoją opinię wyrażam na podstawie własnych doświadczeń. Jednak chyba go z ciekawości zainstaluję tylko że na wirtualnej maszynie.Tongue


Nie przesadzaj. Avast na maks. ustawieniach nie przymulał mi tak jak teraz Kaspersky AV ustawiony na maksa, który wyraźnie spowalnia pobieranie plików i aktualizacje innych programów.
Na plus Kasperskyego niewątpliwie przemawiają: wykrywalność+heurystyka oraz większe możliwości konfiguracyjne

adam_993

U mnie Avast na dowolnych ustawienianiach nie zamulał, natomiast KAV nawet na podstawowych troszkę. Avast jest całkiem niezły, ale sam sobie nie poradzi i trzeba mu pomagać.
Avasta używałem najdłużej, ponad dwa lata. Wiruski były, raz porządnie usunął wirusy. Czasami miał głupie wpadki (wykrywał wirusa na płycie od Cenegi, twierdził, że pusta formatka w Delphi jest wirusem Wink ).

Powtarzam, Avast jest dobry jak ma do pomocy np. Defense+, MBAM i trochę intelektu.


mbm pewnie czeka na piątkę, ja także. Chętnie zainstaluję betę i potestuję. Tylko boję się, że niektórzy użytkownicy napadną na niego i zedrą całą skórę.
adam_993 napisał(a):mbm pewnie czeka na piątkę, ja także. Chętnie zainstaluję betę i potestuję. Tylko boję się, że niektórzy użytkownicy napadną na niego i zedrą całą skórę.


Dokładnie. Czekam na tę betę i myślę że nie jesteśmy w tym oczekiwaniu osamotnieni bo gdy wyjdzie ta beta to z pewnością wielu z tych krytykantów i krzykaczy, którzy teraz opluwają ten program z czystej ciekawości zainstalują go na swoich maszynach Wink

adam_993

Będzie naprawdę śmiesznie, jak zainstalują i będą wychwalać.
Ja czekam razem z wami na Betę Smile Przynajmniej nasz produkt doczeka się odświeżonej, nowszej wersji o numerze 5 Smile Nie mogę się doczekać Smile I mam nadzieję, że Ci co teraz po nim jadą, jak go zainstalują, to będą zachwalać, albo przynajmniej pochwalą jakąś z jego funkcji.

Chociaż i teraz można zachwalić jego osłonę sieciową, która czasami skutecznie blokuje ataki Smile Oraz zautomatyzowana aktulizacja, która jest lepsza od tej w Avirze Free :-) I brak zapchanych serwerów Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19