SafeGroup

Pełna wersja: Poczta Gmail (WTF)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Tibu 11

Witam, czy to Was spotkało co mnie ? Grin


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 --->> w języku rosyjskim


Na polskie :


Cytat:Twój nowy adres w Gmailu: brokeroffice2016 @ gma il.com

Witamy Gmail Zaloguj się e-mail można znaleźć tutaj: 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 .

Polecamy:
  • używać narzędzi Gmail , aby 

    [Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

     z innych usług pocztowych do nowego konta Gmail.

  • zainstalować aplikację mobilną dla 

    [Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

     lub 

    [Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

     , aby zawsze być w kontakcie.
Adres, pod którym otrzymał ten list, będzie wykorzystywany do odzyskiwania hasła i rozwiązywania problemów w Twoim nowym koncie.
Szczęśliwy rozmawiać!
Zespół Gmaila



Problem jest taki że ten nowy adres @ nie jest mój- nie wiem kogo,  ten adres to support wklepał - jak ktoś udowodnił że mój adres jest jego ?
Możecie mi dać adres @ do supportu gmaila ? -- o***rdole ich !!!
Wygląda, jakby ktoś omyłkowo dał twój e-mail jako drugi weryfikacyjny.
Sprawdź czy nikt obcy się nie logował

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tibu 11

(06.11.2016, 19:48)M napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wygląda, jakby ktoś omyłkowo dał twój e-mail jako drugi weryfikacyjny.

...

Dzisiaj po przeczytaniu tejże wiadomości zmieniłem hasło  

Aktywność się niestety nie zgadza bo mój IP jest inny :

Mój IP : 37.190.***...  a osoba zalogowała się z 37.190.138.39. Szkoda że weryfikacja 2-etapowa nie zadziałała jak należy ...

Możecie mi dać adres @ do supportu gmail ?
A istnieje taki mail publicznie dostępny? Kiedyś jak chciałem się skontaktować to musiałem przez jedną z grup na gmailu szukać kontaktu.
A jakiego masz dostawcę? Nie masz przypadkiem dynamicznego IP? bo wszystko wchodzi w zakres jednego dostawcy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie mejla ani innej normalnej metody kontaktu, ma można sobie co najwyżej podyskutować na ich forum.

Tibu 11

(multimedia) Uzyskaj dynamicznie od usługodawcy internetowego ta opcja jest zaznaczona, zawsze jak sprawdzałem IP na stronach to nigdy nie miałem takie IP. Zastanawia mnie jedno dlaczego dostałem wiadomość od gmaila w jeżyku rosyjskim ?
Podsieć jest ta sama, więc prawdopodobieństwo że ktoś się włamał, jest znacznie mniejsze.

PS: według mnie, Putin się Tobą zainteresował. Wiej za granicę.

Tibu 11

Cytat:PS: według mnie, Putin się Tobą zainteresował. Wiej za granicę.


Też tak pomyślałem Grin
Ale to też nie jest bezpieczne rozwiązanie, bo jednak Stalin potrafił zamordować Trockiego czy Banderę, gdy ci przebywali za granicą (tego pierwszego siepacze Stalina dosięgnęli nawet w Meksyku). Wołodia nie będzie się cackał.
(06.11.2016, 22:20)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A jakiego masz dostawcę? Nie masz przypadkiem dynamicznego IP?

Już to wczoraj też zauważyłem.

Tibu 

No nie pisz że co chwilę sprawdzasz, swoje ip jakie masz bo w to nie uwierzę, zmiana ip zależy od dzierżawy, może w każdej chwili się zmienić. Mało prawdopodobne żeby ktoś inny z podobnym adresem z tej samej puli zalogował się na twoją pocztę ! Jeśli takie logowanie nastąpiło by bo np. zostało wykradzione hasło z innego komputera to i tak przychodzi weryfikacja użytkownika, dlatego że zostało to wykonane z innej maszyny.

Tibu 11

Możliwe, kiedyś jak sprawdzałem swój IP to był taki sam bo bym się zastanowił dlaczego jest inny Smile