SafeGroup

Pełna wersja: passwordboss- google chrome
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie 
Mam problem z dodatkiem passwordboss do przeglądarki chrome. Nie chce uzupełniać haseł. 
[Obrazek: 9df149d9679c93755ff4d81e3455ae16.png]

passwordboss jest zainstalowany i działa bezproblemowo na firefoxie. A w chrome nie chce działać ktoś używa tego programu w chrome? Ustawiałem chrome jako domyślną przeglądarkę jak i niedomyślną, reinstalowałem ten dodatek i bez zmian.

Tibu 11

No Witamy Tongue

1. Zresetuj ustawienia przeglądarki
2. Puść skan AdwCleanerem (jak coś znajdzie to usuń)

Jeżeli problem będzie dalej występował zrób logi programem FRST.
logi wykonane i umieszczone w nowym temacie w odpowiednim dziale

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jest już czysto jednak to nie to. Napisałme w tej sprawie do producenta jednak jeśli ktoś zna jakiś sposób rozwiązania problemu bym był wdzięczny za pomoc

Tibu 11

Lepiej dmuchać na zimne czyli co jakiś czas wykonaj sobie kopie zapasowe.
U Ciebie jest dziwna sprawa Grin  Może to wina pakietów zabezpieczeń komputera ? (np AV + zapora) Które to blokują tą apke.
Zawsze możesz spróbować odznaczyć automatyczne uruchamianie się przy starcie systemu Spysheltera Firewal i jak masz AV i uruchom kompa i spróbuj zainstalować apkę.
Cytat:Zawsze możesz spróbować odznaczyć automatyczne uruchamianie się przy starcie systemu Spysheltera Firewal i jak masz AV i uruchom kompa i spróbuj zainstalować apkę.
Bez zmian nie działa
dodatek działa był to problem programu- niedawno wyszła aktualizacja która rozwiązała ten problem. Jednak nie zadziałało poprzez narzędzia>sprawdź aktualizacje > zaktualizowanie musiałem usunąć i ponownie zainstalować nową wersję i działa.