SafeGroup

Pełna wersja: MKS_vir ... reaktywacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Arcabit dn.23.11.2016 napisał(a):Najstarszy polski program antywirusowy powrócił - zapraszamy na stronę projektu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To już drugie zmartwychwstanie Wink. Niezbyt dobrze to świadczy.

Ale plus za inicjatywę - mało jest skanerów online.
Bez sensu skaner arcavira ze zmienioną skórką.
(23.11.2016, 13:01)zord napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bez sensu skaner arcavira ze zmienioną skórką.

Ale z polskim orłem... szponami wyciągnie wirusa, dziobem zatłucze Wink
Jako jednostka, która zjadła zęby na handlu stwierdzam, że to bardzo dobre posunięcie. Jeśli dobrze to pociągną, to będzie ciekawie.
Czy ja wiem, kiedyś mieli bezpłatnego antywirusa i był dość popularny ale drugi taki sam skaner ?
Cytat ze strony mks-vir.pl :

"W kolejnym etapie przygotujemy komercyjne wersje programów mks_vir. Nie dopracowaliśmy jeszcze kompletnej strategii i wszystkich aspektów technicznych tego przedsięwzięcia. Oczywiście jak tylko dopniemy wszystko na ostatni guzik, poinformujemy o szczegółach wszystkich zainteresowanych (a już teraz widzimy, że będzie ich dużo)."

Wychodzi na to, że ten skaner to tylko zajawka Smile No mnie to cieszy. Nuda na rynku software straszna, więc liczę na trochę atrakcji Smile
No wiele marek reaktywowano...Unitra, Frugo, Volt (piwo). I jakoś szału nie ma. Czy ja wiem. No ale zobaczymy... Taka moda, taki trend.
Oooo akurat UNITRA daje radę. Fakt, że stał się raczej niszowy ale Edward jest rewelacyjny. Ale to nie na temat, wiem Smile
Masz Edwarda?
Nie mam. Podłączanie odtwarzacza mp3 do Edwarda mija się z celem. Ale często mam okazję go słuchać Wink
Poprzednia reaktywacja im nie wyszła, chyba nie mają pomysłu na program i marketing.
(23.11.2016, 20:43)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Poprzednia reaktywacja im nie wyszła, chyba nie mają pomysłu na program i marketing.

Chyba masz jakiś uraz do Arcabita co? Smile Nie byłabym jakoś szczególnie zdziwiona, bo znam sporo ludzi z IT, którzy na wybrane produkty (a wśród nich na Arcabita) reagują od razu "na nie" niezależnie od tego, o co chodzi. Ja wiem, że nie jestem obiektywna, bo znam dobrze zarówno firmę, jak i ludzi (chociaż zapewne część z nich już tam nie pracuje) ale moim zdaniem to jednak mają jakiś pomysł i plan.
Nie jestem uprzedzony, bo nie mam powodów żeby ich kąsać i atakować. Przeciwnie, jestem zdrowo obiektywny, bo fakty są takie: Arcabit kupił markę MKS_vir, wprowadzili ją dwa lata temu ponownie na rynek (jako darmowy skaner Arcabitu pod nazwą MKS), rozdmuchali akcję na wszystkie portale i... i po pół roku wszystko się skończyło.

To jakie są szanse, że teraz będzie inaczej, skoro wygląda na powtórkę?
No ale Arcabit musi mieć sporo hajsu, skoro może sobie pozwolić na kolejną stratę.

Tu nie chodzi o niechęć, tylko o niecierpliwość, bo na pewno chcielibyśmy pochwalić się na Wildersach superanckim antywirusem. Kiedyś mogliśmy sobie pogadać o ArcaCoolce. Tak dumni to raczej nie byliśmy, bo gra w stylu Candy Crush Saga dołączana do antywirusa jest drwiną.
Czyli chyba jednak jesteś trochę uprzedzony i to w dosyć powszechnie spotykanej formie Wink Moja opinia jest taka - aktualna oferta Arcabit jest dobra zarówno pod względem handlowym jak i technicznym. Podobnie jak oferta GDaty, Pandy, F-Secure i innych. W związku z tym mówienie, że "chcielibyśmy się pochwalić..." - no błaaaagam Smile Ktoś się chwali "patrzcie jakiego mamy super F-Secure, Kasperskiego, Sophosa" w zakresie innym niż marketingowy? Smile

Konto usunięte

A ja bym nie powiedział, aby to co pisze Tajny Współpracownik świadczyło o jakimkolwiek uprzedzeniu - to przecież wylistowanie faktów.
Takich, a nie innych, nie ma co chować głowy w piasek. Może i coś wyjdzie, może będzie powtórka... w każdym razie po pierwszym niesmaku teraz zdecydowanie trudniej znów spróbować i nikogo nie powinno to dziwić. Na rynku są bowiem rozwiązania lepsze, bardziej przewidywalne. I tu nie ma się co porównywać do innych, tylko tworzyć klasę samemu w sobie.

A zresztą, wyjdę na poszukiwacza spisku, ale znacznie bardziej przemawiają do mnie argumenty TW aniżeli posty osoby:
- zarejestrowanej od niemal trzech lat
- która w te trzy lata napisała niemal nic, do tego niemal wszystko w ostatnim miesiącu
- a jak już pisała, to tylko w tematach: mks, arcabit, filemedic i raczej stroniąc w ogóle od obiektywizmu (jedynie pozytywne opinie, choć jest na co marudzić)
Ale ja wcale nie ukrywam swojego powiązania z firmą MKS i Arcabit Smile
Nie jestem uprzedzony, jestem ostrożny. Bo jaki mam być, skoro dwa lata temu wypuszczono MKS-a dla domowych użytkowników, program jakimś cudem techniki nie był, ale działał sprawnie i problemów jako takich nie stwarzał. I po 6 miesiącach producent go porzucił, czyli w konsekwencji porzucił swoich klientów. To taki Arcabit ma marketing i zarządzanie klientami?

(24.11.2016, 10:53)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale ja wcale nie ukrywam swojego powiązania z firmą MKS i Arcabit Smile
No to jeżeli wg Ciebie ja jestem uprzedzony, to Ty stronnicza.
(24.11.2016, 10:25)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Podobnie jak oferta GDaty, Pandy, F-Secure i innych. W związku z tym mówienie, że "chcielibyśmy się pochwalić..." - no błaaaagam Smile Ktoś się chwali "patrzcie jakiego mamy super F-Secure, Kasperskiego, Sophosa" w zakresie innym niż marketingowy? Smile
Na pewno byłoby miło przeczytać pozytywne recenzje i opinie o polskim antywirusie na WildersSecurity. Na pewno dumą napawa nas produkt Datpolu. Niby niewiele, ale leczy narodowe przypadłości i poczucie niższości.
(24.11.2016, 10:53)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale ja wcale nie ukrywam swojego powiązania z firmą MKS i Arcabit Smile

Karola, to może Ty do mnie dzwonisz i piszesz na pocztę , żebym odnowił licencję ? Tongue
(24.11.2016, 11:13)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

No to jeżeli wg Ciebie ja jestem uprzedzony, to Ty stronnicza. 
O, i to jest rozsądny kompromis Wink

(24.11.2016, 11:25)A11-11Q napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(24.11.2016, 10:53)karola napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale ja wcale nie ukrywam swojego powiązania z firmą MKS i Arcabit Smile

Karola, to może Ty do mnie dzwonisz i piszesz na pocztę , żebym odnowił licencję ? Tongue

Smile No raczej nie, nie zajmuję się odnawianiem licencji oprogramowania Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6