SafeGroup

Pełna wersja: Sphinx Soft Windows 10 Firewall Control
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


może używaliście tej zapory ? jakie Wasze zdanie ?

pozdrawiam
Mi się wydaje dość ciekawa ta zapora. Wgrałem i na razie używam. Ma możliwość zablokowania aplikacji metro itp. Na próbę można użyć wersji portable. Fajnie by było jakby bardziej zaawansowani użytkownicy sprawdzili ten soft.

Pozdrawiam
Program lekki i prosty w obsłudze podobny trochę do Look 'n' Stop.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki Zord

tu jeszcze fajna rzecz bo można blokować te niektóre niemile widziane procesy od Windows 10.
Blokowanie telemetrii jest z automatu na podstawie domeny.
czyli to jeszcze lepiej rozumiem Smile

ale jak porównać Sphinx Soft Windows 10 Firewall Control vs Windows Firewall Control to który lepszy ?
jakie Wasze zdanie ?
Moim zdaniem lepszy jest Windows Firewall control

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Generalnie jak przeszukasz posty użytkownika NoelC, to znajdziesz poro innych informacji, w kilku innych tematach też pisał o Sphinxie.
A używasz sam tego Firewall ? Mi coraz bardziej się podoba 😀
Nie, ja używam Comodo Internet Security w wersji 8.
ok dzięki
niestety po sprawdzeniu cenowo wychodzi ok. 170 zł za wersję najwyższą. Co do Windows Firewall Controll wychodzi 44 zł i możliwość instalacji na wielu sprzętach.

pozdrawiam
Można używać za darmo, o ile nie przeszkadza nag screen Wink
Ale który Sphinx Soft Windows 10 Firewall Control czy Windows Firewall Controll ?
Ten od Sphinx nag się pojawia albo nie poza tym nie ma chyba żadnych ograniczeń.
Dzięki
Wesołych Świąt Wszystkim Smile
Ostatnio mam dobrą wkrętkę na FW. Nudzi już mnie FW typu 1-click czyli np. Glasswire czy Winpatrol FW. Szkoda, że Spyshelter nie idzie w rozwoju.
Po przeczytaniu linka M'cin'a ten soft wydaję się być złotym środkiem na kontrolowanie tego co się dzieje na kompie. Nawet jestem skłonny kupić wersję Network/Cloud, która ma najwięcej stref. Owszem cena wysoka (ponad 200PLN). Muszę się jeszcze z tym przespać Smile
(23.12.2016, 20:44)Buli napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ostatnio mam dobrą wkrętkę na FW. Nudzi już mnie FW typu 1-click czyli np. Glasswire czy Winpatrol FW. Szkoda, że Spyshelter nie idzie w rozwoju.
Po przeczytaniu linka M'cin'a ten soft wydaję się być złotym środkiem na kontrolowanie tego co się dzieje na kompie. Nawet jestem skłonny kupić wersję Network/Cloud, która ma najwięcej stref. Owszem cena wysoka (ponad 200PLN). Muszę się jeszcze z tym przespać Smile

Zobacz też Windows Firewall Control bo jest też bardzo ciekawy.