SafeGroup

Pełna wersja: Problem ze sterownikami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem czy w dobrym miejscu szukam pomocy ale spróbuje.

Posiadam Laptop Dell Inspiron 15 N5010 (Windows 7)
W pewnym momencie podczas słuchania muzyki wyłączył się dzwięk a po chwili monitor.
Po uruchomieniu włączył się, jednak nie działał dźwięk, TouchPad, klawiatura (z wyjątkiem klawiszy F1-F12) a także WIFI.
Próbowałem ściągać na drugim komputerze sterowniki i instalować na Dellu jednak to pomogło tylko jeżeli chodzi o dźwięk. Zaznaczę, że komputer się strasznie nagrzewa, tak że ciepło czuć nawet na TouchPadzie. Co mogę zrobić?????? Dzieki za podpowiedzi
Zrób wymagane logi, to będzie Tachionowi łatwiej pomóc Suspicious

Tibu 11

Logi to podstawa , sprawdz jaki proces jest największy ...
Ok proszę:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[/url]
Podpowiem coś lecz nie wiem czy Tachion mnie nie zabije. Zaznaczę poczekaj na Tachiona, lub po tym jak co podpowiem jak wykonasz wykonaj raz jeszcze logi.

Ogólnie w Logach widać ze w Menadżerze urządzeń są wadliwe urządzenia:

Cytat:Name: Karta tunelowania Teredo firmy Microsoft
Description: Karta tunelowania Teredo firmy Microsoft
Class Guid: {4d36e972-e325-11ce-bfc1-08002be10318}
Manufacturer:
Service: tunnel
Problem: : This device is not working properly because Windows cannot load the drivers required for this device. (Code 31)
Resolution: Update the driver

Name: Synaptics PS/2 Port TouchPad
Description: Synaptics PS/2 Port TouchPad
Class Guid: {4d36e96f-e325-11ce-bfc1-08002be10318}
Manufacturer: Synaptics
Service: i8042prt
Problem: : This device cannot start. (Code10)
Resolution: Device failed to start. Click "Update Driver" to update the drivers for this device.
On the "General Properties" tab of the device, click "Troubleshoot" to start the troubleshooting wizard.

Name:
Description:
Class Guid:
Manufacturer:
Service:
Problem: : The drivers for this device are not installed. (Code 28)
Resolution: To install the drivers for this device, click "Update Driver", which starts the Hardware Update wizard.

Nie wiem czy przedtem odinstalowywałeś stare stery i potem instalowałeś czyste. Jak nie spróbuj odinstalować wszystkie sterowniki dokładniej mówiąc do klawiatury bo kod wskazuje ze nie można jej w menadżerze urządzeń uruchomić, tak samo odinstaluj stery odnośnie sieci, i zainstaluj od nowa.
Jeżeli to wykonałeś, i ma się powtarzać, to w takim razie poczekaj już na Tachiona, a Ja Przepraszam że się wtrącam w tym dziale.
Może zanim zaczniesz grzebać w sterownikach sprawdź je narzędziem z tej strony. Połącz się z netem po kablu i wykonaj pełny test.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cała twoja fabryczna konfiguracja sprzętowa ze stockowymi programami i systemem zapisana jest na serwerach Della. Masz do niej dostęp po wpisaniu service tagu. Narzędzia Della dobrze wychwytują błędy jeśli chodzi o konfigurację sprzętu. A jest ich kilka - u siebie mam Dell System Detect czy Dell Support Assist. Dawno temu coś nimi sprawdzałem, kiedy nawalała mi kart wi-fi a gość od serwisu Della na linii tel. od razu miał u siebie na kompie wyniki. 
Poza tym sprawdź może jeszcze tym narzędziem o jakie błędy chodzi u Ciebie z WMI:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]