SafeGroup

Pełna wersja: CPUBalance Pro za darmo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:CPUBalance to niewielkich rozmiarów narzędzie zwiększające wydajność komputera poprzez optymalizację parametrów pracy procesora. Optymalizacja ma miejsce szczególnie podczas wykonywania zadań, które mocno obciążają CPU.

CPUBalance został zaprojektowany w oparciu o nowoczesny i zaawansowany algorytm ProBalance gwarantujący wysoką skuteczność działania. Obsługa CPUBalance jest bardzo prosta i poradzą sobie z nią również początkujący użytkownicy.

[Obrazek: cpubalance_01000004.png]

Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Rejestracja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

czy ten program można porównać do Proccess Lasso ?
To tylko jeden z modułów dostępnych w Proccess Lasso odpowiedzialny za obniżanie priorytetu dla procesów zbytnio obciążających CPU.
Czyli lepszym rozwiązaniem ciągle jest Process Lasso ?
Zależy co komu potrzeba Wink Process Lasso to pełny pakiet CPUBalance  to jego część ale co ma zrobić to robi.

Dzięki Zord Smile
Mam Proces Lasso lick dożywotnią kupiłem za śmiechowe grosze jak program powstawał Grin
W sumie dawno nie używałem od kiedy zacząłem ręcznie wyłączyć wodotryski ten program stał mi sie jak by mniej potrzebny Grin
czy ten program coś daje? jest jakaś różnica, przyspiesza działanie komputera -proszę o opinie jak ktoś korzysta....
Na przyspieszenie kompa jest tylko 1 metoda kupić lepsze podzespoły
opcjonalnie wymienić system operacyjny lub wywalić złe/zalegające oprogramowanie.

Process Lasso nadajesz priorytety poszczególnym procesom dzięki czemu 1 aplikacja może być ważniejsze od 2 i ona dostanie więcje mocy i 1 dostęp do obliczeń procesorowych dzięki czemu przy obciążonym kompie ta i ta aplikacja może działać stabilniej w porównaniu do pozostałych bo ma ustawiony na wyższy priorytet niż pozostałe procesy.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Trzeba być hardkorem, żeby bawić się w to. Szczególnie na Windowsie.
Na linuksie gorzej, a na japcokach to nawet nie wiem czy się da, a na Windzie? Dzięki jej popularności o wiele łatwiej.
Na paru programach działa ale sam system to priorytetów zbytnio nie wymusisz prędzej system wysypie się lub zawiesi.
Kiedyś z niego korzystałem jak miałem słabszy system i chciałem w photoshopie aby szybciej reagowała myszka..

To jest dobre jak masz musisz mieć uruchomionych parę ciężkich aplikacji i chcesz aby 1 chodziła szybciej kosztem innych.
(20.03.2017, 02:00)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Na linuksie gorzej, a na japcokach to nawet nie wiem czy się da, a na Windzie? Dzięki jej popularności o wiele łatwiej.
Problem w tym, że sami nie wiemy jak "dobrze" działa scheduler Windows. Ten system jest tak skonstruowany, że tylko on sam wie co dla niego dobre i nie warto mu pomagać. W sumie to o Windowsie wiemy tyle co Microsoft powie. Dlatego, lepiej nie wkładać ręki do czarnego pudełka.
To czemu narzekasz skoro się boisz? Jak byś się nie bał byś znalazł rzeszę for z poradami Smile
Pewnie dlatego, że na Linuksie wiadomo jaki planista procesów (a nawet I/O) tam jest domyślny i jakim algorytmem operuje... A ponieważ na Windowsie nic nie wiem, to niczego nie modyfikuje. To tak, jakby małpie dać jakieś mechaniczne ustrojstwo i dziwić się, że małpa nie ogarnia sprawy.
"Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana" Wink Zwłaszcza ze tutaj ryzyko masz małe Smile