SafeGroup

Pełna wersja: Brak aktualizacji w Mks Vir
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie wiem czy zauwazyliście, ale od2 dni z godzinaminasz polski antywirus Mks sie nie aktualizuje . Od dawna chociaż raz dziennie jedna aktualizacje wypuszczała firma a tu juz ponad 2 dni i nic. Chyba maja znów klopoty i komornik wbił do ich siedzibySmile
Ostatnia aktualizacja: 21.07.2009r16:41Info z ich strony po prawym górnym roguWink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

nie kopać leżącego!
nie wiedziałem, że ktoś jeszcze go używa...
używa, nawet ich forum jakoś zyje, administrator i pomoc techniczna . Ogólnie jakoś przedą, ale zdziwił mnie przestój w aktualizacji . Dla porównania ArcaVir aktualizowała sie dziś lecz w sumie tez tylko raz na dzień wypuszczają aktualizację wiec slaboWink
W MKS to norma że aktualizacje są nieregularnie wydawane, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego Smile
forum MKS-a to chyba najlepsze co mają. Należą się im jakieś słowa otuchy.
Arcabit zrezygnował. Odpuścili sobie. Chociaż dają cień nadzieji swoim użytkownikom

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Od dłuższej chwili obserwuje co sie dzieje w mks codzienie zagladam na ich strone i raz dzienie przewaznie z rana wydawali aktualiacjedlatego mnie zdziwilo co sie dzieje ze jest wieksza przerwa odrazu komornik do glowy mi wpadl zwlaszcza ze weekendu nie ma wiec wolnego tez to normalny dzien w tygSmile
Pablosss napisał(a):W MKS to norma że aktualizacje są nieregularnie wydawane, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego Smile


Czyli używanie tego programu to jak rosyjska ruletka
w rosyjskiej ruletce masz szansę przeżyć
Na te ccasy tak dawniej był mocny częściej aktualizowanyszkoda mi Mksa strasznie upadł
no mówiłem - nie kopać leżącego
Właśnie ściągnąłem mks vir i zamieżam go zainstalować Tongue
prowokator Smile

daj wyniki z CLT
samobójca Grin
wrzuć lepiej to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

asg napisał(a):prowokator Smile

daj wyniki z CLT


Na co ci CLT ? I co to jest ?
np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie mogę włączyć modułu ochrony sieciowej ;/ Chyba jest niedostępny w wersji demo :-)
straight'' art napisał(a):Nie mogę włączyć modułu ochrony sieciowej ;/ Chyba jest niedostępny w wersji demo :-)


Tobie to chyba się nudzi że tak ciągle ekperymentujesz z tymi AV Grin
Najlepsze to jest, że firma wydala niby pelna wersje przed swiętami niby cacy a ludzie instaluja dalej demo i maja problemy pobrac aktualizacje hehee ladny psikusSmile
Stron: 1 2