SafeGroup

Pełna wersja: I znowu lipa z Adobe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
macie tutaj link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


ja osobiście już go dawno nie używam
a czym flash playera można zastąpić?
mi chodzi o program do pdf. używam foxita
flasha niczym nie zastąpisz może go zablokować jedynie w przeglądarce
Ja używam Foxit Reader Grin
ja Adobebo jakbym miał się przejmować likami itp to bym kompa nie włączał bo w każdym programie coś się znajdzie.Jeszcze nigdy przez niby dziurę w programie nie miałem vira wyłącznie przez własne eksperumenty itp
Dozamet1 napisał(a):ja Adobebo jakbym miał się przejmować likami itp to bym kompa nie włączał bo w każdym programie coś się znajdzie.Jeszcze nigdy przez niby dziurę w programie nie miałem vira wyłącznie przez własne eksperumenty itp


ja też jade na adobe.. jak bym się chciał wszystkim przejmować to bym chyba osiwiał Smile cały czas gdzieś znajdują jakieś luki..
Ja wolę Foxita :-) Działa szybciej, nie zużywa tyle ramu, a różnicy w funkcjonalności nie ma Smile
Również jada latami na adobeWink Kazdy program na luki więc się nie przejmuje za bardzoWink
Ja od zawsze uzywam Adobe Smile
No cóż do luk w adobe trzeba się po prostu przyzwyczaić. Grin
Ja parę miesięcy temu przesiadłem się z Adobe na PDF X-Change Viewer. Zajmuje mniej miejsca na dysku i ogólnie jest spoko
Serafin napisał(a):No cóż do luk w adobe trzeba się po prostu przyzwyczaić. Grin


tak jak i luk we wszystkim. Nie ma programu bez luk, taka prawda.

lunaticdreams

only foxit reader