SafeGroup

Pełna wersja: Pomóżcie mi złapać złodzieja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Panie i Panów. Na wstępie chciałbym się z wami Serdeczne przywitać - Cześć.
Chciałbym was prosić o pomoc , wiem że to nie wasza działka i rozumiem jak mnie zbanujecie czy zablokujecie , ale gdyby ktoś chciał i mógł to byłoby super. Mianowicie chciałbym znaleźć złodzieja, który mnie okradł.
Chciałem kupić telefon miałem gorszy dzień i kasa przepadła. Sprawa jest zgłoszona na Policji ale jakby to powiedzieć nie wiadomo jak się zakończy.

Oszust działa na różnych portalach, ja na niego trafiłem na ebay - ma tam nick ydur89.
Był na sprzedajemy.pl jako Agnieszka z Opola ale został już zbanowany.
Teraz jest na OLX

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jego główny oszukańczy sklep to covotel.com - tu najpierw dodaje ofertę , a potem klonuje.
Jeśli mielibyście jakieś sugestie gdzie czy jak go namierzyć to byłbym wdzięczny.

Pzdr
Piotrek
Na OLX od 2011 roku? Dziwne trochę.
Zgłoś sprawę do Niebezpiecznika albo Zaufanej Trzeciej Strony. Jeśli oszust działa prężnie, inni też będą zgłaszali, a policja lubi się ruszać po interwencji mediów.
Sami niestety raczej niewiele zrobimy, nie zajmujemy się destruktywistą.
Na przyszłość mogę jedynie polecić lepsze sprawdzanie sprzedającego. Sklep o tak rozbudowanym asortymencie, reklamujący się działalnością od 2006 roku, nie rejestrowałby domeny internetowej 24 Kwietnia b. r.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Podobny scam jak mediatos.pl, który był ostatnio opisywany na niebezpieczniku.
(12.05.2017, 21:52)Tajny Współpracownik napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Na OLX od 2011 roku? Dziwne trochę.

Cześć, są dwie opcje albo gość jest taki cwany i włamuje się na cudze konta , albo jest taki głupi i korzysta ze swojego starego konta przed wyjazdem za granicę.

(13.05.2017, 08:31)Buli napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Podobny scam jak mediatos.pl, który był ostatnio opisywany na niebezpieczniku.

wiem że to scam, miałem gorszy dzień , coś mnie podkusił i zaryzykowałem. Moja wina i czasu nie cofnę ,ale widzę że gość oszukuje ludzi od 2014 i nikt nic nie robi. On trzepie pieniądze i jest szczęśliwy, a służby udają że nic się nie dzieje.
Na OLX nie ma podanego nr. tel., a to już go dyskwalifikuje.

Jak kupowałem kilka razy przez OLX to krótka rozmowa jak facet z facetem (kobietą) i zaraz wiem, czy mnie kiwa (nie zdarzyło się). Dodatkowo włączone nagrywanie rozmów w komórce w razie W.
Mojego chłopaka rowniez oszukał ten sklep.Sprawa jest na policji .