SafeGroup

Pełna wersja: Konfiguracja Avasta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć. Zrobiłem poradnik dla Avasta Home 4.8. Poradnik ten powstał dla tych, którzy nie umieją lub nie wiedzą jak skonfigurować Avasta.

Zaktualizowana wersja konfiguracji Avasta:

Link -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Mam nadzieję, że ten poradnik się przyda Smile
Za dużo machasz myszką to po pierwsze ! Po drugie w aktualizacji w obu opcjach wybieramy automatyczne ! A aktualizację w szczegółach przestawiamy na 15 minut !

Kolejny byk ! Włączamy plik raportui do tego co jest zaznaczamy Pliki OK, pomięte pliki oraz drobne błędy ! Kolejny błąd zaznaczamy wszystkie blokady !! A jeśli nie chcesz mieć wyskakujących okienek (tylko Windows XP - zaznaczamy jedynie FORMATOWANIE !), muszę dodać, że Vista jest inaczej zrobiona od XP i okienka nie wyskakują, bo Vista instaluje i zmienia pliki na innej zasadzie.

Na ochronie podstawowej zaznaczamy w Zaawansowanych przymusowo pracę Automatyczną w tle !!! Na P2P zaznaczamy wszystkie programy (mimo, że ustawienia zmienią się na własne - to drobny bład powodowany, prze utorrent, ustawienia i tak są WYSOKIE).

W osłonie WWW w zaawansowanych zaznaczamy pracę AUTOMATYCZNĄ W TLE !!! INACZEJ AVAST! MOŻE BLOKOWAĆ MNIEJ ZAINFEKOWANYCH STRON !!!

W pocztach nie zmieniamy nic, bo tam jest wszystko w najlepszym porządku, no chyba, że chcemy kogoś informować że poczta wysyłana do niego jest czysta, oraz to samo do siebie Grin

A jeśli ktoś używa Outlooka to wtedy parę ustawień zmieniamy, ale to jutro jak zrobię swoją prezentację.

Ogólnie PLATI, nie skorzystałbym z twojego poradnika, bo za przeproszeniem, można go o kant dupy podetrzeć !!! Twój program praktycznie wcale nie jest skonfigurowany, oprócz tego, że przestawiłeś suwaczki na wysokie !!! Czyli, potem będziesz narzekał, bo niestety nie zapewniłeś sobie max. ochrony jaką oferuje avast! !!!!!
Konfiguracja Aviry lepiej mi wyszla Smile

Z tym przybliżaniem to za bardzo wzorowałem się z filmików Kamila Scheichta Smile

utorrent ustawialem przed zrobieniem filmiku, nie wiem czemu z powortem sie wylaczyl.
Każdy popełnia błędy wiec trochę luzuuuSmile
Konfiguracja została przeprowadzona na wersji 4.7, ale wydaje mi się, że z wersją 4.8 też powinna współpracować.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mnie ta konfiguracja z db.pl się nie podoba Smile Co prawda z bibliotekami ma rację, żeby je skanował, mój błąd, ale nie zaznaczył w Osłonie WWW Pracy automatycznej, a to jest ważne
Tak to jest jak ktoś bierze się za konfiguracje programu którego w rzeczywistości nie zna...Plus za dobre chęci .
straight'' art napisał(a):Po drugie w aktualizacji w obu opcjach wybieramy automatyczne ! A aktualizację w szczegółach przestawiamy na 15 minut !


Nie da rady na 15 min. Minimalny interwał aktualizacji to co 30 minut Wink
zrobilem aktualizacje konfiguracji avasta Smile
W dalszym Ciągu nie zaznaczyłeś w ochronie standardowej: Pracy automatycznej w tle ! Oraz wcale nie ruszyłeś Ochrony WWW ...
Bo ma się Avast! pytać użytkownika co robić.
Tak czy, tak Grin

adam_993

Plati szalejesz z Avastem. Nie mogę przywyknąć. Plati+Avast, nie, nie mogę!
No panowie nie poznaje niby taki zły ten Avast a już pól forum go ma
avast i nod.. ciekawe.. to chyba czas zmienić nazwe forum Smile
tak... avast.info Smile bo nod ma już swoje forum.
Kiedyś będą musieli wrócić do aviry i zmiana nazwy nie będzie potrzebna. Tongue
Ja wrócę do Aviry gdy tylko Avast wypuści wersję 5 final.
Serafin napisał(a):Kiedyś będą musieli wrócić do aviry i zmiana nazwy nie będzie potrzebna. Tongue


no nie wiem czy będą musieli.. jak zechcą to wrócą.. Smile
są jeszcze i tacy którzy używają aviry na szczęście
Stron: 1 2