SafeGroup

Pełna wersja: Czy taki zestaw zabezpieczający jest w porządku (avg, online
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Używałem kiedyś darmowego zestawu zabezpieczającego. Zrobiłem go z 3 programów. Użyłem aviry, ashampoo firewall, spybot. Zawiodłem się. Po przeskanowaniu systemu przez dr.web i combofix znalazłem 4 wirusy. Ani avira ani spybot nic nie mówili. Postanowiłem to zmienić. Pobrałem avg, online armor i defensewall. Jak myślicie. To dobry zestaw?
dr.web lubi fałszywki i zamiast avg zainstalujavirę i zestaw będzie bardzo dobry
Zestaw jak najbardziej godny polecenia, uważaj tylko na wskazania AVG gdyż dość często zdarzają mu się poważne wpadki.
DW i OA tak.. co do avg to jestem sceptycznie nastawiony.. przepuścił mi trochu wirusów w krótkim czasie..
Jaka szybka odpowiedź jestem pod wrażeniem Grin


Wracając do tematu. Co radzicie na miejsce avg? Avirę czy może avasta?
co wybierzesz bedzie dobrze..
lukaso100 napisał(a):Wracając do tematu. Co radzicie na miejsce avg? Avirę czy może avasta?


Jeśli w grę wchodzą te 3 AV to proponuję następującą kolejność

1. Avira
2. Avast
3. AVG
Jestem bardziej za Avira .
najlepiej przetestować samemu co lepiej pasuje.
Mi najlepiej pasuje avg. Ma polski interfejs. Z avirą miałem problemy. Wchodzą też inne antywirusy w grę.
po polsku masz avasta to za free.. płatne to nod, norton, kaspersky..
Ale o avaście słyszałem dużo złego...
cos mi sie wydaje ze juz wcześniej podjąłeś decyzje.. wybrałeś avg.. prawda?
No wybrałem, ale tak do testów. Teraz się pytam czy to jest dobre.
musisz potestować.. sam wybierz co Ci odpowiada.. ja długo miałem comodo internet security i też było ok.. po polsku i za darmo.. ale każdy musi wybrać sam..
na softpedii AVG to 2 najbardziej popularny antyvirus pierwsza jestavira a avast na 8 miejscu
Avira + Online Armor wystarczy.
ale nie zawsze popularność idzie w parze ze skuteznością.. Smile
To biorę avg+ oa + defensewall. Można zamknąć. Mam nadzieję, że jestem bezpieczny.
Zostań przy tym co masz skoro AVG ci najbardziej odpowiada .
Stron: 1 2