SafeGroup

Pełna wersja: Internet mobilny(na karte) - jaka sieć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
który operator w sieci telefonicznych ma bardzo dobrą ofertę internetową żeby net było stabilny i transfer jakiś godny takz z 20/30 GB albo nawet więcej Grin
jak masz coś w orange to może warto jako dodatkowa usługa. Cenowo lepiej by wyszło. W każdej lokalizacji może być inaczej. Czasami może lepiej na kartę spróbować, żeby mieć pewność jak działa dana sieć.
W a2mobile jest bez limitu transferu ale jest 4 stopniowy lejek do 512 kb/s ale limitu transferu żadnego nie ma ja mam i nie narzekam za to cudo tylko 9,90 zł Tongue
Nju (Orange) ma za 30 zł 40 GB, po pół roku stażu 80GB.

Tibu 11

Witam. Kolego wejdz na stronkę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


19,90 zł (co miesiąc) :
smsy do wszystkich bez limitu
rozmowy na tel i dom bez limitu do wszystkich
bez limitu net (chyba 5GB) a po wykorzystaniu net zwalnia (zawsze mozesz dokupić wiekszy net)

Sam mam od nich starter

250 GB za 69,99 zł --->>> Orange

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zord bez jaj 512 kb to dla ciebie godny transfer -,- chyba jak siedzisz na czacie irc z konsoli w cygwinie Craze
Strony w miarę normalnie się ładują, muzyki ze streamingu też można posłuchać wszelkie komunikatory działają wiec jak net dla fonu jest ok
Hmm nie moge sie zdecydować

Orange na pewno odpada bo oni lubią zmieniać umowy bez informowania użytkownika i te machlojki za dużo złych opini.

Myślę nad T-mobile
a2mobile.pl lub aero2
(05.10.2017, 21:06)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zord bez jaj 512 kb to dla ciebie godny transfer -,- chyba jak siedzisz na czacie irc z konsoli w cygwinie Craze

Pokaż mi sieć która po wyczerpaniu limitu danych oferuje taką przepustowość (lejek) ? I to za 9,90 jak napisał Zord.
Ogólnie polecam jednak coś innego , Internet od NjuMobile zaczynasz od 40GB za 29,00 a z czasem transfer rośnie do 120GB 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.