SafeGroup

Pełna wersja: Po co mi windows 7
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
no właśnie.. po co? dla wyglądu? jeśli tylko po to to lepszy jest kilku letni linux aurox 12

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


tak prawdę mówiąc to sam już nie wiem czy warto instalować win7.. xp w zupełności wystarczy do normalnej pracy, użytkowania.. to moje zdanie..
zaraz ci napiszą że tobie wystarcza a innym nie bo nie da się wszystkiego na nim zrobić
win 7 użytkuje wersja RC i jestem zadowolony, ale użytkuje też unixa i jestem wniebowzięty z tego powodu
no fakt.. teraz gry będą pod 7 Smile mozliwość obsługi większej ilości ram-u itd..
A tam, ja wywaliłam ubuntu przez przypadek, przy instalacji sevenki rc. No i się w sumie cieszę, bo przy tej sevence już pozostałam. Wszystko co mi jest potrzebne do szczęścia działa (Fotoszopa, Auto- i ArchiCAD). Do mojej archaicznej drukarki sterowniki znalazł sobie sam.
Generalnie ubuntu i tak nie użytkowałam od długiego czasu z powodu wyżej wymienionego oprogramowania. Z przesiadki jestem zadowolona. Kto nie chce, niech nie instaluje, nie ma powszechnego przymusu i jednego słusznego systemu.
a 2009 też pójdzie czy tylko 2010? (ACAD oczywiście)
Ja używam ASD (to Robotowskie) i mam jazdy już na XP (o Viście nawet nie myślę)
Hm, ja mam wersję 2k10 i śmiga. 2k9 też powinien pójść, bo ma wsparcie Visty, a generalnie to co się nadaje na Vistę pójdzie też pod 7.
XP mi mulił aż miło (system stał od 3 lat bez reinstalki), więc tak czy kwak bym mu narzuciła format.
Tylko siódemka potrzebuje trochę miejsca przy instalacji, więc trzeba wziąć to pod uwagę. Wymieniony wyżej soft zajmuje kupę miejsca, a system drugą kupę, więc to najlepszy sposób na zawalenie partycji, gdzie jeszcze ustrojstwo potrzebuje miejsca na pliki tymczasowe.

lunaticdreams

GrinGrinGrin Prawda jest taka że prędzej czy p ó zniej i tak wszyscy przejdą na W7TongueTongueTongueTongue

Musiałam poprawić. - phancy