SafeGroup

Pełna wersja: Warsztaty Javy dla wierzących programistów (?!)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bynajmniej nie robię sobie hecy...to najprawdziwsza prawda! Kurs pt. "Warsztaty Javy dla wierzących programistów" zorganizował mający swoją siedzibę w Poznaniu polski oddział Stowarzyszenia Doktryny Chrześcijańskiej. Niestety kurs jest tylko dla chłopców/młodych mężczyzn...aż chciałoby się powiedzieć "a jakże" Cool 
Jeśli więc
- jesteś chłopakiem do 25 lat
- masz Pismo Święte...poważnie...to naprawdę wymóg
- a dopiero potem własny laptop, pendrive, zeszyt
- i mieszkasz/uczysz się  w Poznaniu lub okolicy
to zastanów się czy nie skorzystać.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

obrazek za

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

=

Strona kursu - informacje, FAQ, program, formularz zgłoszeniowy

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bardzo pozytywnie to oceniam.
Szczerze? Skorzystałbym.
Mnie razi jednak, "że warsztaty jedynie dla mężczyzn". Jeżeli za tym wyborem kryje się generalna sugestia, iż kobiety są gorszymi informatykami lub "słabiej" wierzą, to ktoś kto się na nią nabierze wg mnie popełni duży błąd.
Pytanie jest czy nie wyciągasz zbyt daleko idących wniosków Wink
Właściwie to nie wniosek, a tylko przypuszczenie. Nie ukrywam jednak, że ciekawi mnie, co się za tym kryje. W kwestii tego, że skierowane są do wierzących nie mam jakiś rozterek z uwagi na fakt, kto jest organizatorem warsztatów.
(13.10.2017, 13:05)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

co się za tym kryje
dżender

Jak dla mnie każdy może zrobić kurs języka Javy dla każdego białego, heteroseksualnego, ochrzczonego mężczyzny o wzroście pomiędzy 178 a 183 cm. Każda wolna, niczym nieskrępowana działalność w społeczeństwie i rynku, rządzi się swoimi prawami.
(13.10.2017, 12:47)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mnie razi jednak, "że warsztaty jedynie dla mężczyzn". Jeżeli za tym wyborem kryje się generalna sugestia, iż kobiety są gorszymi informatykami lub "słabiej" wierzą, to ktoś kto się na nią nabierze wg mnie popełni duży błąd.

Masz programować, a nie oglądać uśmiechy dziewczyn naokoło Suspicious
(14.10.2017, 13:56)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(13.10.2017, 12:47)zeno06 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mnie razi jednak, "że warsztaty jedynie dla mężczyzn". Jeżeli za tym wyborem kryje się generalna sugestia, iż kobiety są gorszymi informatykami lub  "słabiej" wierzą, to ktoś kto się na nią nabierze wg mnie popełni duży błąd.

Masz programować, a nie oglądać uśmiechy dziewczyn naokoło Suspicious

Zrobiło by sie osobną sale dla dziewczyn. zresztą odstawmy tą jave już do lamusa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ja wiem, że takie indeksy są bardziej poglądowe niż dokładne... ale i tak wychodzi na to, że Java może przeżyć COBOLa... więc nie, nie zgadzam się z powyższym Suspicious
Kiedyś Asseco szukało ludzi, którzy są chętni nauczyć się COBOLA. Wymagane były tylko właśnie chęci, angielski i chyba znajomość jakiegoś dowolnego języka.
Gdybym umiał jakikolwiek język dobrze... to bym szedł Suspicious Zawsze lubiłem historię, a i COBOL wcale nie wydaje się taki straszny jak go malują.
Naucz się Pascala, potrzaskaj parę zadanek na Spoju i witamy w Asseco Cool

Konto usunięte

Ja z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że zadania w SPOJ mają niewiele wspólnego z rzeczywistością - no chyba, że miałem taki zbieg, iż się w logice biznesowej nie natknąłem na tego typu rzeczy.. a jest często rozważanie z zeszytem / kartką i długopisem jak coś ma działać Wink
Myślę, że spoj jest odpowiedni do wdrożenia w praktyce tego, czego się nauczyliśmy z książki o danym języku. A to, co nas spotka w pracy - to już inna kategoria i żadna strona nie ma takich questów.
(16.10.2017, 14:48)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że zadania w SPOJ mają niewiele wspólnego z rzeczywistością - no chyba, że miałem taki zbieg, iż się w logice biznesowej nie natknąłem na tego typu rzeczy.. a jest często rozważanie z zeszytem / kartką i długopisem jak coś ma działać Wink

No fakt, nie znalazłem tam zadania polegającego na wygóglaniu tej biblioteki czy frameworka, który ma to, czego akurat potrzebujemy ^^ Ani żadnego fajnego dependency Hell...