SafeGroup

Pełna wersja: Wygraj Steganos Privacy Suite 19!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Steganos przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Steganos Privacy Suite 19.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 dożywotnich licencji o łącznej wartości 1165 złotych!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Więcej informacji o produkcie, możecie znaleźć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Steganos Privacy Suite 19.
2. Konkurs trwa do 27.10.2017 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin (tj. 29.10.2017 22:00) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia konkursu w innym terminie, niż pierwotnie planowano.

* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Mam sporo ważnych danych i nie tylko moich danych na komputerze, dlatego zachowanie danych w bezpiecznym miejscu dla mnie jest bardzo istotna sprawa a Steganos mi w tym pomoże Grin
Świetny konkurs, co sprawia, że się pojawiłem się po dłuższej przerwie Wink
Program posiada szereg funkcji zabezpieczających np. w postaci "sejfu" na prywatne dane w komputerze, ponadto współpracuje z Outlook. Z niecierpliwością czekam na właściwe losowanie Wink
W dzisiejszych czasach takie problemy stają się koniecznością, nawet nie z naszej winy czy błędu mogą nagle nasze prywatne informacje "wyjść na świat" dlatego programy tego typu są niezbędne. Więc z chęcią przetestuje Smile
Chciałbym wygrać Steganos Privacy Suite 19, ponieważ to świetny pakiet do ochrony prywatnych danych. Ostrożności nigdy za wiele. Smile
Potrzebuję "sejfu", więc zgłaszam swój udział.
Steganos Privacy Suite 19 z tego co czytałem zbiera pochlebne opinie.Mam sporo danych które chciałbym zabezpieczyć w tym wirtualnym sejfie.Na uznanie zasługuje też opcja przywracania przypadkowo usuniętych danych.Dzięki za konkurs i powodzenia wszystkim.
Chciałbym posiadać taki program, który pozwala chronić prywatność w necie, pozwala trzymać w sejfie ważne dane, tworzyć silne hasła i zarządzać nimi.
Dziękuję za konkurs.

Tibu 11

Widzę że zacną lickę można wygrać na super programik, może i ja wygram Grin
Rozumiem że brak darmowej  aktualizacji do kolejnej wersji ?
Witajcie,

Gratuluję zwycięzcom, poniżej lista szczęśliwców:
[attachment=1086]
Czekam na wiadomości prywatne od zwycięzców do 29.10.2017 22:00.
Dzieki za konkurs priv już poszedł
Gratulacje dla Zwycięzców, podziękowania dla Organizatorów Smile
Dziękuję i gratulację dla innych zwycięzców.

Tibu 11

A dziękuje, a osobą które nie wygrały to może w następny konkursie coś wygrają Smile
Gratulacje dla zwycięzców Grin
Gratulacje Smile