SafeGroup

Pełna wersja: Czy fałszywka ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

ELEKTONIKOMIA123

Od czasu pojawienia się nowej wersji GesWalla -Avira przy próbie aktualizacji lub instalacji Ges Wall od nowa wyłapuje trojana TR/Spy.Gen . Ciekawe czy jeszcze u kogoś miała miejsce taka sytuacja .
Wydaje mi się że to może być FP ze strony Aviry Wink. Avirze ostatnio zdarzają się FP

ELEKTONIKOMIA123

Też mi się tak wydaje , niemniej jednak na Virus Total dają 14 % ,że jest to trojan .
O ile się nie mylę ktoś chyba na tym forum też twierdził / pisał że Avira wykrywa mu jakieś świństwo w GW.
wyslalem do ich labu jako FP ciekawe co powiedzą.
ELEKTONIKOMIA123 napisał(a):Od czasu pojawienia się nowej wersji GesWalla -Avira przy próbie aktualizacji lub instalacji Ges Wall od nowa wyłapuje trojana TR/Spy.Gen . Ciekawe czy jeszcze u kogoś miała miejsce taka sytuacja .


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wysłałem plik do labu Aviry i odpisali mi oczywiście że to FP.
facecik napisał(a):
ELEKTONIKOMIA123 napisał(a):Od czasu pojawienia się nowej wersji GesWalla -Avira przy próbie aktualizacji lub instalacji Ges Wall od nowa wyłapuje trojana TR/Spy.Gen . Ciekawe czy jeszcze u kogoś miała miejsce taka sytuacja .


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wysłałem plik do labu Aviry i odpisali mi oczywiście że to FP.


Też tak myślałem Smile że to FP

Jurek

Wykrywanie wirusów w GW, Eset Online Scannerze a wcześniej PnkBstr to nie jest przejaw antywirusa najwyższej klasy niestety. Trochę lepiej niż a-squared ale mimo wszystko za dużo poważnych FP.
Jurek zapomniałeś jeszcze o virusie na wp.pl avira prawie codziennie zalicza poważną wpadkę
Cytat: TR/Spy.Gen

To heurystyka.Więc możliwe sa błedy.
Po to w Avirze jest Exception
Uzywasz GW,DW lub cos podobnego?To wyklucz ze skanowania.
Przeciez cos podobnego w tych programach też robisz (zaufane)