SafeGroup

Pełna wersja: SpyShelter Free 10.9.7 - reaktywacja?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak pewnie część forumowiczów wie...a zwłaszcza stałych użytkowników SS...rozwój darmowej wersji został zakończony w 2016 roku na wersji 10.8.6, o czym świadczy ta informacja producenta

Cytat:As for now SpyShelter Free Anti-Keylogger 10.8.6 is the last officially released version of the free SpyShelter edition. Maintaining free version required too much of our resources.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dziś jednak pobierając nową wersję 10.9.7 zostałem zaskoczony informacją na stronie producenta, że jest kolejne wydanie oznaczone 10.9.7...taki sam numer widać we właściwościach instalatora również. To bardzo zaskakujące...nie miałem o tym żadnych informacji, a na stronie Datpolu również brak wpisu na blogu odnośnie wznowienia rozwoju Question

[attachment=1119] [attachment=1120]


Zastanawiająca dla mnie jest również rozbieżność w opisach - chodzi o daty wydania - która ujawnia się przy porównaniu informacji o wydaniach:
na stronie angielskojęzycznej mamy datę 9 styczeń 2017
[attachment=1122]https://www.spyshelter.com/download-spyshelter/

a na stronie polskojęzycznej datę 9 styczeń 2018
[attachment=1121]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ma ktoś informacje jakieś w temacie? Na forach zagranicznych już też pytają...nikt nic nie wie...
Poprawka poszła, ale zanim rzeczywiście się wszystko odświeżyło to info było ze złą datą przez jakiś czas.
Jeśli na blogu, w changelogu w samym programie oraz zgodnie z kalendarzem data w jednym miejscu się nie zgadza to nietrudno raczej się domyślić że literówka.
Odśwież stronę powinno być dobrze wszystko.

Nie było jeszcze oficjalnego komunikatu, ale tak jest reaktywacja wersji freeSmile
Świetnie...to bardzo dobra wiadomość i wypada tylko podziękować...tak awansem i z nadzieją, że to dłuższy projekt Smile

czytałeś PW?
Tak, odpowiedziałem.
Czy dłuższy projekt? Raczej nie.
To znaczy, że to raczej jednorazowa aktualizacja, a nie włączenie do cyklu wydań wersji płatnych?
PW