SafeGroup

Pełna wersja: Panda Dome
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pojawiła się nowa wersja Pandy Dome 18.05.00 Smile na razie nie zauważyłem żadnych różnic po aktualizacji w stosunku do wersji 18.04.00 Tongue


Jakie są wasze doświadczenia z pandą Free?? polecacie??
Podobno w tej wersji dodali darmowy vpn.
już w poprzedniej (18.04.00) był darmowy
Kiedyś była tam fajna funkcja utwardzania systemu, którą niejako skopiował do siebie Avast potem...i wydaje mi się, że obydwaj producenci się z tego wycofali w wersjach darmowych. Zasadniczo to niezły soft i mam do niego sentyment, choć AV nie używam już.
w avascie dalej jest utwardzanie systemu. Na czym ta funkcja dokładnie polega bo nigdy nie zwracałem na nią uwagi

Tibu 11

Cytat:Program stale się rozwija a mimo tego już znajduje się wśród najlepszych i najskuteczniejszych darmowych rozwiązań av na rynku. Cache aktywnych sygnatur wirusów, heurystyka, ochrona behawioralna, ochrona napędów, ochrona przed exploitami, dwukierunkowa zapora zapewniają ochronę nawet w przypadku braku dostępu do internetu. Przy tym wszystkim bardzo lekki.

Komentarz od Amusing89 (dobreprogramy.pl)

(23.03.2018, 10:35)Tazior102 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w avascie dalej jest utwardzanie systemu. Na czym ta funkcja dokładnie polega bo nigdy nie zwracałem na nią uwagi

Ustaw sobie na najwyższy poziom utwardzenia systemu. Utwardzenie systemu (jezeli włączone - poziom) załączą moduł nitro coś takiego
więcej info na ---->>

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(23.03.2018, 10:35)Tazior102 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w avascie dalej jest utwardzanie systemu. Na czym ta funkcja dokładnie polega bo nigdy nie zwracałem na nią uwagi
Najkrócej to mniej więcej tak:
- agresywny tryb powoduje, że wszystko, co nie jest zgodne z białymi listami Avast jest blokowane "z urzędu" i tym samym niejako "zamyka system"
- umiarkowany tryb nie blokuje wszystkich spoza białych list, ale tylko te które choć trochę będą wydawać się podejrzane
Poniżej wyjaśnienia i dyskusje na forum Avasta i Wildersach

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A wracając do Pandy Dome...co o niej sądzicie??

Tibu 11

(23.03.2018, 12:27)Tazior102 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A wracając do Pandy Dome...co o niej sądzicie??

To jest ta sama skuteczność i lekkość co Panda free (z pewnymi 2_ma składnikami)