SafeGroup

Pełna wersja: Panda Dome Complete na 6 m-cy free
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panda Dome Complete na 6 m-cy dla 3 stanowisk za free

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Gdyby ktoś znalazł aktywną promocję to proszę dać znać
Raczej nie liczył bym na promocje oraz dalszy rozwój programu. Jakiś czas temu zostali przejęci przez WatchGuard. Wyglada na to ze przejęli potrzebne technologie a sam antywirus został porzucony.
Zresztą panda taka średnia była w wynikach jak chodzi o wykrycia w oprogramowaniu domowym nie miałem dużo do czynienia z biurowym rozwiązaniem czytać "enterprise"

Ja już dawno olałem AV..będąc testerem oprogramowania człowiek zaczyna mieć większy, inny bagaż doświadczenia i daje to sporo do myślenia zwłaszcza, kiedy odpalasz wirusy na testowym komputerze i na twoich oczach ponad połowa wirusów robi co chce z system, a raczej oprogramowaniem zabezpieczającym.

A potem jeszcze tego samego dnia jakiś znajomy podsyła ci gówno testy czytać marketingowy chłam gdzie wszystkie antywirusy na równi mają po nieskazitelne 100% ze strony jak AV-comporatives czy też av-test.
Także nie ma co się jarać, a nawet wchodzić na tego typu strony gdzie wynik jest ustalony jeszcze na długo przed kłamliwą publikacją. Czytanie ich chłamu zrobi ci tylko wodę z mózgu...