SafeGroup

Pełna wersja: W10 i jasność ekranu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hey
Po ostatnich aktualizacjach (w10pro) na moim lapku Thinkpad T530 znikły ustawienia jasności ekranu i świeci 100% co rzecz jasna nie jest dobre dla baterii.
Da się je jakos przywrócić czy musze czekać na kolejny update który może ale nie musi to naprawi? 
Sterowniki wszystkie mam aktualne
Hej ludendof,

Zainstaluj wszystkie sterowniki z sekcji "Wyświetlanie i grafika", z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

strony.
Już samo przeinstalowanie sterownika do zintegrowanej karty graficznej Intela, powinno rozwiązać problem. Podczas instalacji, tego sterownika, zostanie wyświetlony komunikat, że w systemie, jest już obecna nowsza wersja, zlekceważ go i pozwól instalatorowi na kontynuację. Po zakończeniu zrestartuj system i powinno to pomóc.
(07.07.2018, 22:32)Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Hej ludendof,

Zainstaluj wszystkie sterowniki z sekcji "Wyświetlanie i grafika", z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

strony.
Już samo przeinstalowanie sterownika do zintegrowanej karty graficznej Intela, powinno rozwiązać problem. Podczas instalacji, tego sterownika, zostanie wyświetlony komunikat, że w systemie, jest już obecna nowsza wersja, zlekceważ go i pozwól instalatorowi na kontynuację. Po zakończeniu zrestartuj system i powinno to pomóc.

Pobrałem wszystkie 3 sterowniki
Przeinstalowałem od nvidi - nic
od intela - nic
zostały sterowniki do ekranu które aktualizuje się przez menedżer urządzeń - nic
Ale obok ekranu był wykrzyknik, dałem aktualizuj i MAGIA naprawiło się  Disbeliever
Bez tego ostatniego nie wpadłbym żeby tam zajrzeć a tu leżała przyczyna bo windows se nie zaktualizował sterownika ekranu albo go wyłączył 

[Obrazek: qBykIdL.jpg]
Temat trochę powiązany i ku przestrodze - jak ktoś korzysta z TeamViewera to to narzędzie podczas instalacji proponuje zainstalowanie własnego sterownika grafiki. Problem - sterownik z TeamViewera nie wspiera regulacji jasności.