SafeGroup

Pełna wersja: PowerTools Lite
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
okrojona wersja programu jv16 PowerTools
posiada tylko funkcje czyszczenia rejestru i dysku ze śmieci czyli to co najważniejsze Grin
program w języku polskim

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale zajebista pogoda we WrockuSmile...Zord-dobry ten program? Bo już mam 3 "czyściciele" i nie wiem czy ten łykać...
użyłem nic się nie popsuło więc może być Tongue
Za darmo, po posku. Można brać. Lepsze to od eusing free registry cleaner?
To ja też zapytam...lepsze to od: Argente Registry Cleaner i Quicksys RegCleaner 2009?

lunaticdreams

Argente Registry Cleaner jest nie do pobicia

adam_993

Wolę Glary i starszą wersję jv z Niezbędnika.
Jv 16 power tools w wersji pelnej jest zarabisty do społki Argente Registry Cleaner lepsze niz ccleanerySmile
JV 16 PT w ostatniej darmowej wersji jest bardzo ekstra...ale pamiętam, że na kilku komputerach z XP zrobił mi "ziazi" i od tego czasu nie bardzo mu już ufam. Wersja Lite nie zaskoczyła mnieskutecznością, a ponieważ ma małe możliwości konfiguracyjne (albo jak pamiętam, wcale ich nie ma), to wolę Argente, Eusinga czy Glary. To program raczej dla fanów Jouni''ego Vourio Smile
Hmm a czy przy Argente i Eusing''u trzeba jakoś specjalnie uważać przy czyszczeniu wykrytych przez nie błędów czy jak w CCleaner po prostu daje żeby usunął i nic takiego groźnego się nie robi ?

lunaticdreams

:shy::shy:Jeśli chodzi o argente możesz kasowac wszystko co ci pokaże,zresztą wustawieniach programu,jeśli nie zmieniałeś program wykasuje tylko bezpieczne wpisy.CoolCoolCool
Eusing nie ma wiele opcji jeśli chodzi o samo skanowanie rejestru...właściwie tylko obszary skanowania i ewentualnie wykluczenia (opcje programu). Potem skanuje i zaznacza samoczynnie wszystkie znalezione wpisy do naprawy...nie pamiętam, żebym coś z tej listy zostawiał bez naprawy. W Argente sytuacja ma się inaczej...w opcjach możesz zaznaczyć obszary skanowania i wybrać poziomy skanowania - najlepiej zacząć od "basic", sprawdzić jak to działa i co pokazuje, co trzeba usunąć i restart. Potem popatrzyć, czy wszystko działa ok i ewentualnie można próbować ze skanowaniem na poziomie "normal, a potem "deep".
w PowerTools Lite po wybraniu rozszerzonego interfejsu użytkownika można wybrać poziom skanowania