SafeGroup

Pełna wersja: Jaki firewall do KAV 2010??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakiego polecaciedarmowego firewalla z mocnym HIPSEM do KAV 2010? Teraz mam Pc Tools Firewall, ale ta aplikacja okropnie mnie denerwuje, czasem widzi, czasem nie widzi pakietów, kapryśna jakaś. Kiedyś do KAV 2009 instalowałem OA Free,ale po instalacji i restarcie windows się nie urachamiał, czekałem 10 minut, po czym w awaryjnym usunąłem OA. Czytałem zagraniczne fora i pojawiają się tam problemy ze współpracą KAV i OA(podobno chodzi tu o NDIS filter i ochronę proaktywną KAV) , ale oficjalnie niby się nie gryzą. Ktoś z was obecnie używa KAV 2010 z OA Free???

Jaką ewentualnie jeszcze zaporę polecacie oprócz OA?? Testowałem dawniej na innych komputerach Comodo i Outposta, ale spróbowałbym czegoś nowego, koniecznie z dobrym HIPSEM, bo bez HIPSA to wolę niczego nie instalować i jechać na systemowejSmile Z góry dzięki za porady.
wymieniłeś wszystkie dobre Smile
comodo jest bardzo dobry i darmowy..
sprawdz test matousec i wybierz sam.. to ma byc twoja decyzja..

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja uzywam Kav 2010 z Comodo z D+ i sie nie gryza i nie muli internetu Smile, mozesz tez dirzucic Outposta free 2009Smile zamiast Comodo

Jurek

ignatiusdorn napisał(a):Jakiego polecaciedarmowego firewalla z mocnym HIPSEM do KAV 2010? Teraz mam Pc Tools Firewall, ale ta aplikacja okropnie mnie denerwuje, czasem widzi, czasem nie widzi pakietów, kapryśna jakaś. Kiedyś do KAV 2009 instalowałem OA Free,ale po instalacji i restarcie windows się nie urachamiał, czekałem 10 minut, po czym w awaryjnym usunąłem OA. Czytałem zagraniczne fora i pojawiają się tam problemy ze współpracą KAV i OA(podobno chodzi tu o NDIS filter i ochronę proaktywną KAV) , ale oficjalnie niby się nie gryzą. Ktoś z was obecnie używa KAV 2010 z OA Free???

Jaką ewentualnie jeszcze zaporę polecacie oprócz OA?? Testowałem dawniej na innych komputerach Comodo i Outposta, ale spróbowałbym czegoś nowego, koniecznie z dobrym HIPSEM, bo bez HIPSA to wolę niczego nie instalować i jechać na systemowejSmile Z góry dzięki za porady.


Z darmowych 1.Comodo, 2. Outpost, 3. OA a z płatnych OA Pro
bierz Comodo Smile