SafeGroup

Pełna wersja: NtRegEdit
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
NtRegEdit - Darmowy edytor rejestru, choć to małe i darmowe narzędzie do edytora rejestru posiada wiele przydatnych funkcji ale najważniejsze i ciekawe to że pracuje na poziomie natywnego API /tzn.potrafi czytać /otwierać/ modyfikować klucze ukryte przed standardowym edytorem Regedit (i każdym innym opartym o Win32 API)

Program można pobrać za darmo po założeniu konta ze strony 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wygląda fajnie, ale albo jestem ślepy, albo na stronie są tylko źródła/projekty do samodzielnej kompilacji.

Do tego wpis autora zostawia trochę niepewności:
Cytat:Wygląda fajnie, ale albo jestem ślepy, albo na stronie są tylko źródła/projekty do samodzielnej kompilacji.

Do tego wpis na stronie autora

Do tego sam program z 2006...

Nie znalazłem jeszcze żadnego fajnego zastępczego GUI dla regedita, ten niby wygląda fajnie, ale zostawia sporo niepewności...
bo to stare narzędzie tam masz do pobrania program albo same źródła Smile
Zrobiłem re upload na zewnętrzny warez żebyś nie musiał konta zakładać na ich stronie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Program jest w pliku all demos, i wymaga VC ++
Wiem że jest stary ale robi co do niego należy nowe nie zawsze lepsze a to narzędzia systemowe a nie antywirus. I dla mnie działa lepiej niż nie jedno inne płatne narzędzie.
I nawet na w10 działa spokojnie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Może sie spodoba on taki konser troche jak ja ^^