SafeGroup

Pełna wersja: Zemana Antilogger pytanie o skuteczność
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć

Używa ktoś lub może testował skuteczność ochrony ZAL? Głównie chodzi mi o szyfrowanie klawki czy jest skuteczne i jak ma się to do skuteczności SSP.

Ostatnio myśle jak dobrze zabezpieczyć laptopa darmowymi rozwiązaniami. (ZAL licencja dożywotnia)

Przyszło mi do głowy takie coś:

ZAL+OSArmor+simplewall

będzie to?
Zemana też ma dobre szyfrowanie. możesz śmiało używać
Nie lepsze zestawienie było by z Comodo + SecureAPlus/ZAL
No dobra zaciekawiłeś mnie Smile2

Co do ZAL to jako aktywna ochrona będzie ok?
Nie miałem przyjemności się bawić jeszcze Comodo.
Widzę, że ma piaskownice hipsa i firewall czyli będzie zabawa. Smile
Czy jest coś na co musiałbym zwrócić szczególną uwagę w ustawieniach tego programu?
nie dawno ten temat był kilka razy poruszany poszukaj a znajdziesz info.

Jak jednak zdecydujesz sie zostać przy swoim zestawieniu to SyShardener powinien cie też zainteresować Smile
Zemana to dobry soft do zabezpieczenia PC a co najważniejsze jest nieodczuwalny dla systemu. Sam jade już od dłuższego czasu z samą Zemalną (ZAL też mam licke dożywotnią) i dodatek do przeglądarki od Bitdefendera - Trafficlight i jest bezpiecznie. Wcześniej miałem jeszcze zainstalowanego Kasperskiego Free ale po dłuższym czasie użytkowania stwierdziłem iż jeśli nic oba programy nie wykrywają to nie muszę się tak bunkrować i jest przynajmniej super lekko...., co jakiś czas skanuje cały dysk zewnętrznymi skanerami i czysto.

Zemana posiada kilka silników w chmurze - jakie to silniki to nie wiadomo...kiedyś w programie była informacja tez już nie wiadomo, na pewno są to silniki od wiodących producentów AV. Pisałem do Zemany z jakich silników av korzystają - odpowiedzi brak. Niemniej jednak zacny program- ja jestem zadowolony że jest LEKKO - co jest najważniejsze.

Swoją drogą Zemana informowała iż powstanie nowy "lepszy" soft Zemana Ultimate czy jakoś tak już nie pamiętam, ale od dłuższego czasu cisza. Pisałem do nich w tej sprawie ale nie odpisali co dziwne bo zawsze na każde zapytanie odpisywali...pewnie temat umarł...

czasem skanuje jeszcze system dawnym Hitmanem czy Sophos Home Clean (dawny Hitman PRO) mam licencje do 2099roku jak ktoś chce to się podzielę (ktoś też mi kiedyś dał bo dostał od producenta - to nie jakiś tam syf z crackiem.