SafeGroup

Pełna wersja: PCSL Total Protection Test 2009 July (08.08.2009)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No i mamy kolejny teścik PCSL, w którym uczestniczy nasz rodzimy produkt - Arcabit. W miesiącu lipcu doszło kilka nowych AV.

Kod:
Hello everyone, we have finished the latest PCSL Total Protection Test Report. This time, we have added four new vendors: Sunbelt, Tall Emu, Micro World, Sophos into our testing Platform.


Link do newsa:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Link do wszystkich wyników:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Lub tu, tylko sam PDF, wszystkie wyniki:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



-----------------------------------
Arcabit troszeczkę % podciągnął Wink
KasperskyKIng wraca na tronSmile
Testowali wersje Kaspra 2010 mówiłem, że jest lepszy heurystyka nadrobiliWink, Panda również najnowsza wersja2010 czytając szczegółowy raportWink
jestem pod bardzodużym wrażeniem tego nowego pakietu kasperskiego
kiedyś używałem produktów kav
chętnie do nich wrócę
świetny wynik zanotował nowy produkt Online Armor ++ i możliwe że to będzie czarny koń następnych testów i główny konkurent Kav
Panda również
aby tak trzymać
avira w czołówce
różnica pomiędzy najlepszym Kav a avirą wynosi zaledwie 0,28%
Tak czy inaczej to pierwsze takie zwycięstwo Kasperskiego od wielu miesięcy
noo Kaspersky wreszcie najlepszy Grin
Dokładnie Avira z wersje na wersje dalej mocna skuteczność, Kasper nie tylko w AV-C potwierdza ze nie wali juz falszywkami tu jako jedyny z F-Secure i Kingsoft nie zanotował fałszywki. AraBit poprawa dobrze, że 90% przekroczyliWink G Data również dobrze sie spisał, trzyma poziom jeśli chodzi o skutecznośćSmile
Wzięli się też ostro za SOPHOS''a, przecież to tak fałszywkami sypało że masakra (w AV-Comparatives), a i wykrywalność była niziutka, poniżej 70% chyba
No Kasper ładnie stoi Smile
Cóż można Panowie powiedzieć...cycuś glancuśSmile
A gdzie te promocje na ten pakiecik?
LikwidatoR napisał(a):Dokładnie Avira z wersje na wersje dalej mocna skuteczność, Kasper nie tylko w AV-C potwierdza ze nie wali juz falszywkami tu jako jedyny z F-Secure i Kingsoft nie zanotował fałszywki. AraBit poprawa dobrze, że 90% przekroczyliWink G Data również dobrze sie spisał, trzyma poziom jeśli chodzi o skutecznośćSmile


Sophos w dwoch ostatnich AV-C nie sypal juz falszywkami Tongue
Pewnie zmienił silnikWink
Brakuje w tym teście: NOD-a, Avasta, Nortona, McAfee, Comodo, Morro i AVG.To w sporym stopniu wypacza wyniki.
Są za to takie "popularne" programy jak: Twister Anti-Trojan virus, Simple Antivirus, eScan Internet Security Suite, Spy Emergency,, Quick Heal Total Security, Filesclab, Vipre Antivirus. Nie słyszałem o żadnym z tych programów
Brawa dla autorów testu ;]
pakiecik OA bardzo dobrze i nawet mało FP a myślałem że na tych nowych silnikach będzie mieć masę FP

Jurek

Test dla mnie jest mało wiarygodny. Nie dlatego, ze Kaspersky wygrał bo o tym AV nigdy źle nie pisałem ale dlatego, że mało wiarygodne są wyniki typu 99.58, 99.54%. Poza tym większość z nas wie jak Ikarus sypie fałszywkami. Emisisoft i Jangmin co to w ogóle jest i jeszcze osiąga wyniki 99.49, 98.85 znacznie lepsze od BitDefendera.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zmienili nowa szatę na stronie, oraz opublikowali najnowszy test november 2009 tylko,żeraport jest po Chińsku więc nic nie kapujeGrin Poenglish jeszcze nie zrobiliWink
jest i polski produkt
widziałem wczoraj i wyniki ciekawe
Kto wygrał?
Dozamet1 napisał(a):jest i polski produkt


Tak już we wcześniejszym teście brał wynik ja nawet nie czytałem tegotestu jak widziałem chińskie znaczkiWink
wygrał chyba Kaspersky
Dozamet1 napisał(a):wygrał chyba Kaspersky


Masz racje teraz patrze wyniki takie

1 Kaspersky: 99.84%
2. Microsoft 99.67%
3. G data 99.35%
4. Panda 99.29%
5. F-Secure 99.13%
6. TrustPort 98.95%
7. BitDefener 98.9%

12 Avira dopiero 98.58%

23 na 25 produktów ArcaVir 90.38% slabo
Panda coś szaleje
Stron: 1 2