SafeGroup

Pełna wersja: Avast czy Comodo?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcę zabezpieczyć swojego smartphona Avastem lub Comodo. 
Który z nich lepiej wykrywa? który nie spowalnia i nie zżera baterii?
Smile Wstrzeliłeś się w punkt w temat...na rzie początki, ale mam nadzieje będzie tam więcej informacji. Sprawdź na swoim telefonie, czy nie masz już aplikacji AV, bo pamiętam , że na Samsungach na przykład też była wbudowana aplikacja oparta na silniku Intel-McAfee. Kiedyś (ze 2 lata wstecz) testowałem na własny użytek chyba wszystkie znane i najbardziej odpowiadały mi Sophos i McAfee, ale to kwestia osobistych preferencji. Najlepiej będzie jak sprawdzisz sam, jak działa u Ciebie konkretnie, bo każde urządzenie to nieco inne warunki sprzętowe.
Mam xiaomi redmi 4a i tam skaner na żadanie...ustawiony AVL...ale jakoś tak średnio jestem za tymi skanerami na żadanie...wolę jakąś pewną pełną aplikację antywirusową która ciągle działa w tle...zastanawiam się nad comodo mobile security...a ten skaner wbudowany chcę zamienić z AVL na Avast...
Jeżeli masz smartfon od xiaomi to nie musisz instalować ,,programów typu 3-ch,, bo podobna aplikacja jest , nie powiem Ci jak ze skutecznością bo sam na razie nie testowałem ...
Jeśli musisz coś, co skanuje twój smartfon nieustannie, to Twoja sprawa...wg mnie to niekonieczne, bo przecież ileż plików pobierasz albo ile aplikacji instalujesz w telefonie, żeby ciągle być pod kontrolą? Jeśli już to wybrałbym Avast z tych dwóch, bo z pewnością ma szerszą bazę sygnatur.
Jak chcesz żeby nie żarło baterii zostaw skanery AVL i Tencent .