SafeGroup

Pełna wersja: Revo Uninstaller Pro 3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Revo Uninstaller Pro to świetne narzędzie do odinstalowywania, zawierające listę wszystkich zainstalowanych programów i komponentów dla wszystkich użytkowników na komputerze. Interfejs aplikacji jest przejrzysty i łatwy w nawigacji, ma wybór widoków, a także menu kontekstowe i informacje o składnikach programu, takich jak właściwości programu, wpisy do rejestru i łącza do stron internetowych producenta.

Revo Uninstaller Pro ma opcję wyszukiwania, która znajdzie zainstalowane aplikacje po prostu wpisując kilka pierwszych liter nazwy programu. Revo Uninstaller Pro może następnie skanować w poszukiwaniu resztek za pomocą zaawansowanych algorytmów, które są bardzo precyzyjne, szybkie i skuteczne. Proces ten może zlokalizować pozostałości usług systemu Windows, sterowników, powiązań plików, rozszerzeń powłoki, komponentów COM, komponentów Instalatora Windows i ustawień programu.

Promo : 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Spodobało Ci się daj + 1 a będzie wiecej tego typu wieści 
Na jaki okres licencja ?
Działa tylko z wersją 3 czy również z 4 ?
Dokładnie nie wiem ale ponoc w 4 ke też wchodzi
U mnie na wersji 4 klucz nie chciał działać
Na wersji 3 działa bezproblemowo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wygląda na to że działa dożywotnio
Miałem revo pro lecz gdy usuwałem crystall security przy pomocy revo to został w menu kontekstowym ,, skanuj przy pomocy Crystal S... ,,
czyli resztki zostały hibit unistaller usunął to polecenie poprzez naprawe rejestru
Revo jest fajny, ale od lat używam wersji darmowej portable...i szczerze powiedziawszy bardziej mi "leży" starsza Smile Mając trochę doświadczeń z podobnymi programami w latach ubiegłych, mogę zaryzykować tezę, że nie ma takiego narzędzia, które usunie wszystkie pozostałości po odinstalowanym programie - zawsze pozostawały jakieś pliki w różnych lokalizacjach, sterowniki, biblioteki dll, usługi czy wpisy w rejestrze i tylko ręczne szukanie/usuwanie pozwalało na całkowite pozbycie się resztek po aplikacji. Słowo "całkowicie" oznacza jedynie to wszystko, co potrafimy znaleźć po znanych sobie nazwach i lokalizacjach, bo nigdy nie ma pewności, jakie nazwy mogą one przybierać i gdzie pozostawać po usunięciu programu.
Jedyne dobre rozwiązanie w takim przypadku to przywrócenie całości systemu z utworzonej wcześniej kopii/migawki Smile
Ja ze swojej strony mogę polecić RegOrganizer bardzo dobry program nie tylko do odinstalowania programów.(sprzątanie dysków, edytor rejestru itp.)

Jest jeszcze wersja SoftOrganizer tylko do odinstalowywania softu.
RegOrganizer jest naprwde dobry jak znajde promo to wstawie
kurde.. nigdy nie miałem zaufania do tych automatów typu ccleaner, Revo etc zawsze jako user starej daty robiłem to ręcznie za pomocą migawek porównawczych z przed i po instalacji Smile
Mi jeżeli chodzi o revo nigdy nic złego się nie przydarzyło a używam od 4 lat nieprzerwanie

Aktualnie zainstalowałem Soft Organizer zobaczymy jak się sprawdzi