SafeGroup

Pełna wersja: Które darmowe programy lub kilka mogą zastąpić SpyShelter Firewall
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak wyżej - czy takie coś - VoodooShield+OSArmor+SecureAPlus+Simplewal jest porównywalne?
A na jakim systemie?
OSArmor = Comodo lub PC Tools firewall

No w sumie i też ważne pytanie który system ? === Windows 10 ?




Cytat:Witam. Mam problem z tym programem - od kiedy zacząłem go używać na kilku instalacjach wind10 - praktycznie po świeżej instalacji i zainstalowaniu kilku programów ze stron firmowych ciągle wyskakuje mi ostrzeżenie o pliku conhost.exe i mimo kliknięcia allow znów po chwili to samo. Plik jest w oryginalnej lokalizacji a na temat tego pliku w google jest wiele sprzecznych informacji-raz że to oryginalny plik microsoftu a drugi raz że to trojan. Może ktoś wyjaśnić o co chodzi?

conhost.exe wyśli go na virustotal.com i będziesz co nie co wiedział ...   

Jak na Windows 10 to domyślne zabezpieczenie jest OK , dorzuć coś do przeglądarki i będzie git Grin
(22.01.2019, 14:08)zbigniew59 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak wyżej - czy takie coś - VoodooShield+OSArmor+SecureAPlus+Simplewal jest porównywalne?

Wydaje mi się, że
pierwsze trzy pozycje - VS, OSA, SAP - nakładają na siebie podobne mechanizmy ochrony jeśli chodzi o ochronę anty-exploit, a VS i SAP robią to samo w zakresie ochrony anty-exe. Chyba za dużo rzeczy na raz Smile Simplewall zostaje jako zapora, do tego dodajesz albo VS+OSA, albo SAP+OSA...albo samo OSA jeśli jesteś wystarczająco ostrożny Smile
I a propos tematu - wszystkie z tych aplikacji mogą zastąpić SS, ale w ograniczonym zakresie powiązanym z ochroną proaktywną, na pewno jednak nie w zakresie ochrony anty-logger czy szyfrowanie klawiatury...jak popatrzyć na możliwości SS, to nie widzę poważnego konkurenta dla niego Smile
Co oferuje SSFW
HIPS + SRP + Zapora + Szyfrowanie

OSA = Behavior
VS = Anty-exe
SAP = Antywirus(+chmura) + anty-exe(ładnie blokuje/monitoruje skrypty)

Najlepszym wyjściem będzie połączenie Comodo z SecureAplus
Bo po za zaporą i hipsem dochodzi piaskownica, jedyne czego będzie brakować to szyfrowania klawiszy.
(22.01.2019, 17:18)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Chyba za dużo rzeczy na raz Smile
Zdecydowanie.