SafeGroup

Pełna wersja: Wygraj MKS_VIR DOM I MAŁA FIRMA!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Arcabit przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt MKS_VIR DOM I MAŁA FIRMA 3+3.
[Obrazek: 2ab8e066a0c0e318309e4704891da43c975acca5.png]

W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 licencji o łącznej wartości ponad 900 złotych!
Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
2. Konkurs trwa do 15.03.2019 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin (tj. 17.03.2019 22:00.) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, oraz do zakończenia konkursu, jak i zmiany warunków w innym terminie, niż pierwotnie planowano.

* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Ponieważ po tylu latach korzystania z rozwiązań zagranicznych firm chciałbym przekonać się na co stać rodzimy produkt.
Nie płacę za ochronę mojego komputera, co najwyżej jak już płacę to moimi danymi które to sprzedaje/oddaje korzystając z darmowych rozwiązań antywirusowych.... a ostatnio nawet ochrona mojego laptopa to ciągłe wykorzystywanie ofert trial. Jeśli to do mnie uśmiechnie się szczęście/MKS_Vir od Arcabit to dane sprzedam rodzimemu producentowi AV Smile Ochrony od ARCABIT jeszcze nie miałem/ chętnie przetestuje....
Licencja mi się kończy i wrócę z chęcią na Polskie tory Wink
Nigdy nie używałem mks_vir i bardzo chętnie bym go zaczął używać. Wolę wspierać polskich producentów i developerów.
Pozdrawiam i dziękuję za konkursSmile
Aktualnie używam produktu rosyjskiego. Z miłą chęcią przygarnąłbym licencję na niego - bo jest to produkt polski - nasz rodzimy. Ostatni raz jak pamiętam miałem go w latach 90 - na dyskietkach.
Po 30 latach istnienia na rynku dużo się w nim zmieniło. W necie można znaleźć dużo pozytywnych komentarzy na jego temat.
Dlatego chętnie go przygarnę i zainstaluję Smile
(03.03.2019, 10:34)moriattipl napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ostatni raz jak pamiętam miałem go w latach 90 - na dyskietkach.
Po 30 latach istnienia na rynku dużo się w nim zmieniło. W necie można znaleźć dużo pozytywnych komentarzy na jego temat.
Dlatego chętnie go przygarnę i zainstaluję Smile
Na dyskietkach miałeś oryginalny produkt Marka Sella, ten tutaj to produkt Arcabitu, które ma obecnie wszelkie prawa do nazwy. Kompletnie inny rozdział.
Dziękuje za zorganizowanie konkursu i możliwość udziału w nim
Obecnie używam Avast Free , ale w obecnych czasach ,zaawansowana ochrona to jest standard ,dlatego jeśli jest taka możliwość
chętnie skorzystam z MKS VIR dla większego bezpieczeństwa .
Przy odrobinie szczęścia wreszcie będę miał możliwość zapoznać się z produktem MKS_VIR.
Czytałem dużo bardzo pozytywnych opinii o MKS_Virze. Chętnie dałbym mu szansę, bo po zrezygnowaniu z Emsisoftu nie mogę znaleźć sensownego dla mnie pakietu IS.
Tym bardziej chętnie, że tym sposobem wsparłbym rodzimą firmę, co staram się robić, gdy tylko mam wybór.
Cieszę się że mój pomysł został pozytywnie rozpatrzony przez zarząd Arcabit i ekipę forum. Smile
Rzecz jasna konkursowe licencje są jedno roczne?
Grajcie i wygrywajcie Smile Beer Beer
Dobre bo Polskie. Przekonamy się.
Kończy mi się w tej chwili Nod i chętnie spróbuję coś polskiego.Program ogólnie jest chwalony i ma dobre opinie,czas na MKS.
A niech będzie tez spróbuję swoich Sił w konkursie Smile
Chciał bym wygrać licencje mks_vir ponieważ lata temu gdy jeszcze chodziłem do TI mój nauczyciel miał zainstalowanego w pracowni właśnie mks'a i był z niego bardzo zadowolony.
Poza tym przekonał mnie na waszej stronie ocenzurowany screen obok ochrony przez zagrożeniami internetowymi . Grin (To taki żarcik.)
Witam
Słyszałem bardzo pozytywne opinie o tym programie dlatego chciał bym wygrać MKS.
Nigdy nie używałem,więc może czas spróbować MKS_VIR
Jakiś czas temu testowałem ten pakiet i przyznam, że jest to dobry program. Jednak w porównaniu do innych pakietów ma dwie wielkie zalety: polskie korzenie i logo dające +100 do zajebistości ;D
Chcę otrzymać kod , gdyż uważam go za jeden z lepszych antywirusów a testowałem już kilka.
Kolejnym powodem to , że to nasz Polski antywirus. 
Pozdrawiam Grin Grin Grin
Z chęcią bym przetestował produkt MKS, ciekaw jestem jak bardzo się różni od Bitdefendera, oraz jego działanie na starszych komputerach.
MKS pamiętam z czasów studiów, był to pierwszy antywirus na moim PC. Z chęcią sprawdziłbym go jak sprawuje się obecnie.
Dziękuję za konkurs.
Stron: 1 2 3