SafeGroup

Pełna wersja: Kaspersky i Comodo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zainstalowałem triala Kasperskiego Anti Virus bo chcę go sprawdzić zanim kupię. Przy instalacji pisało że może się "gryźć" z comodo firewall. Prawda to? Lubie Como Firewall i nie chciałbym z niego rezygnować na rzecz droższej wersji Kaspra Internet Security i uczyć się go ogarniać gdzie w comodo mam juz poustawiane wszystko.
Jak chcesz robić składaka to nie z kasprem bo to jeden z tych programów, który najczęściej jest nie kompatybilny z innym oprogramowaniem zabezpieczającym.
(08.03.2019, 15:24)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak chcesz robić składaka to nie z kasprem bo to jeden z tych programów, który najczęściej jest nie kompatybilny z innym oprogramowaniem zabezpieczającym.

Czyli jak Kasper to pakiet Internet Security
A jak z Comodo Firewall to co? NOD32?
Comodo z SAP jest fajną sprawą, bo po co sie ograniczać do 1 bazy danych.
Powiem tak miałem Comodo firewall + Kaspersky free i 0 problemów
no wiadomo po to są wersje trial na 30 dni aby sprawdzić czy prawidłowo chodzi na maszynie dane zestawienie... to najlepiej sobie osobiście sprawdzić..

Apocalypse

Po co kupować Kaspra. CF + Kasper Free albo Sam Comodo + WD ustawiony tak jak tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(11.03.2019, 08:06)Apocalypse napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Po co kupować Kaspra. CF + Kasper Free albo Sam Comodo + WD ustawiony tak jak tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


narazie testuję sobie comodo internet security i malwarebytes