SafeGroup

Pełna wersja: Shadow Defender za free!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeszcze tylko niecałe 40 godzin do końca promocji na darmowy Shadow Defender. Program w wersji najnowszej (1.4.0.680), licencja jest dożywotnia na 1 komputer, ale bez możliwości aktualizacji (aktualizacja może spowodować utratę kodu licencyjnego) - dozwolony użytek prywatny i komercyjny. Należy pobrać i zainstalować przed upływem promocji!
https://sharewareonsale.com/s/shadow-defender-sale
Mam co prawda kupioną licencje, ale nie zdecydowanym polecam bo rzadko wchodzą aktualizacje a program jest dopracowany do maximum i stabilny więc warto Grin
nawet jak wejdzie to zawiele nie zmieni Smile
Idzie zainstalować go obok CIS czy będą się gryźć razem
(29.05.2019, 18:11)moriattipl napisał(a): [ -> ]Idzie zainstalować go obok CIS czy będą się gryźć razem

SD można właściwie zainstalować ze wszystkim, nawet z programami które mają strażnika systemu w czasie rzeczywistym...w sumie nie znam aplikacji, która by konfliktowała z nim. Każda aplikacja w systemie normalnym pracuje...normalnie Smile...i nie ma wpływu na SD...w trybie Shadow Mode pracuje też w systemie, tyle że nieprawdziwym jakby Smile
Pamiętać należy, żeby w aplikacjach zabezpieczających porobić stosowne wykluczenia dla lokalizacji i procesów SD, bo inaczej może nie zadziałać - CIS na przykład może go zablokować z automatu, ale nie jestem pewien czy tak się stanie - nie uzywam CIS Smile
Ktoś pomoże jak skonfigurować CIS pod względem Shadow Defender?
Juz po?

Cant verify the installation...

//edit

firewall... juz dziala to ta sama versja co rok temu dali....
(29.05.2019, 22:15)moriattipl napisał(a): [ -> ]Ktoś pomoże jak skonfigurować CIS pod względem Shadow Defender?

Nie mam teraz comodo ale zwykle są 2 wyjścia do ustawienia daj na wszystko zezwól albo do wykluczonych aby program sie nie gryzł chociaż nie ma z czym Grin
Ponownie za darmo na Shareware On Sale
Strona z promocją:
https://sharewareonsale.com/s/shadow-defender-sale

Pobieranie bezpośrednie:
https://downloads.sharewareonsale.com/fi...fender.exe
Myślę, że warto program zainstalować i spróbować...a potem przy nim pozostać Smile
SpyShelter + SD w obytych rękach to masz 90% roboty zrobione potem to tylko dopieszczanie systemu Grin
jak chodzi o ochronę samego systemu.
(04.07.2020, 19:09)Quassar napisał(a): [ -> ]SpyShelter + SD w obytych rękach to masz 90% roboty zrobione potem to tylko dopieszczanie systemu Grin
jak chodzi o ochronę samego systemu.
taki zestaw faktycznie się sprawdza tez u mnie i to na 3 maszynach z różnymi systemami - XPin7, Win8.1...wcześniej był też na Viście, która po padła ze względu na sprzęt.
Pojawiła się nowa Wersja: 1.5.0.726
Już za późno dla mnie?
Można nadal korzystać
Nie mam głowy do tego ostatnimi czasy...

Pytałem bo mi 404 wywaliło. Można się jeszcze załapać czy już po ptokach?
Dziękujemy!

Poprzedni mam również z podobnej akcji - odinstalować najpierw?
czy zezwolić na zaktualizowanie - może ma to znaczenie...
O ile wiem, to te promocje nie zakładają aktualizacji do wersji wyższej...sprawdź jeszcze, ale chyba musisz jednak najpierw odinstalować SD.
szukam aktywnej promo na ten program
Stron: 1 2