SafeGroup

Pełna wersja: 6+ dni bez reakcji - 2 zagrożenia - ESET NOD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Wyglada na to ze uzytkownicy maja juz dosc nieprofesjonalizmu ze strony firmy Estet, braku odpowiedzi na maile z supportem zblizonym do 0.
Wiecej na ten temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czyzby szykowaly sie masowe odejscia od tego AV? Obserwujac Wildersow, tak to wyglada - u wielu osob u ktorych do tej pory w sygnaturce widniala nazwa tego AV, jest teraz ona przekreslona.
eset nod to jest antywirusów dla ludzi lubiących mocne wrażenia
Pozdro dla wszystkich użytkowników tej aplikacjii
Firma krzak obecnie, kiedyś była naprawdę dobra
W wersji 2.x to był bardzo dobry AV naprawdę. Ale co wersje wyżej to gorzej. Taka prawda
Ciekawe co powie na to VenomX Smile
Macie rację ale i tak zaraz VenomX będzie bronił całego ESETU i NODA Grin
Plati napisał(a):Ciekawe co powie na to VenomX Smile


plati nie wiesz co powie bo ja wiem
Plati napisał(a):Ciekawe co powie na to VenomX Smile


VenomX powie że my się nie znamy na programie NOD Grin
6 dni to u nich jest chwila na poprawienie firewalla potrzebowali 4 miesięcy Tongue
Chwila,chwila ja używam tego antyvira...co jest grane?
ech szkodami ludzi ktorzy mysla że platny AV wszystko zalatwi ( a tacy sa na innych forach).
powie że nie wysyłali na ten adres co trzeba!!I że jego maile dochodzą
Zam jednego plati Grin Jeden ma chyba nick na Z. I twierdzi, że 200zł na zabezpieczenie można wydać, a teraz wychodzi jakie dobre są te zabezpieczenia.
Nod spada na psy , otwieraja nowe oddzialy a taki maja stosunek do klienta to nie powazne

Jurek

Creer napisał(a):Wyglada na to ze uzytkownicy maja juz dosc nieprofesjonalizmu ze strony firmy Estet, braku odpowiedzi na maile z supportem zblizonym do 0.
Wiecej na ten temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czyzby szykowaly sie masowe odejscia od tego AV? Obserwujac Wildersow, tak to wyglada - u wielu osob u ktorych do tej pory w sygnaturce widniala nazwa tego AV, jest teraz ona przekreslona.


Mimo wszystko będę bronił Noda. Nie jest to AV o najlepszej wykrywalności czy też zdolności do leczenia ale posiada najlepszą proporcję pomiędzy wykrywalnością a ilością FP i znakomitą heurystykę. Dla osób które stosują wielowarstwową ochronę, Nod może być bardzo dobrym rozwiązaniem.
noda już nie zainstaluje ale jurek prawdę pisze do np DW się nadaje
Creer napisał(a):Wyglada na to ze uzytkownicy maja juz dosc nieprofesjonalizmu ze strony firmy Estet, braku odpowiedzi na maile z supportem zblizonym do 0.
Wiecej na ten temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czyzby szykowaly sie masowe odejscia od tego AV? Obserwujac Wildersow, tak to wyglada - u wielu osob u ktorych do tej pory w sygnaturce widniala nazwa tego AV, jest teraz ona przekreslona.


Podaj nicki tych "wielu" osób z przekrośloną nazwą ESET Smart Security. Jak będzie ich więcej niż 10 to pogadamy Grin

Co do supportu to podczas rocznej licencji na ten program odpowiedź otrzymywałem w tym samym dniu, najpóźniej na drugi dzień.
Ja tam widziałem tylko 2 razy przekreślonego ESETA Grin
Ratatui napisał(a):
Creer napisał(a):Wyglada na to ze uzytkownicy maja juz dosc nieprofesjonalizmu ze strony firmy Estet, braku odpowiedzi na maile z supportem zblizonym do 0.
Wiecej na ten temat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czyzby szykowaly sie masowe odejscia od tego AV? Obserwujac Wildersow, tak to wyglada - u wielu osob u ktorych do tej pory w sygnaturce widniala nazwa tego AV, jest teraz ona przekreslona.


Podaj nicki tych "wielu" osób z przekrośloną nazwą ESET Smart Security. Jak będzie ich więcej niż 10 to pogadamy Grin

Co do supportu to podczas rocznej licencji na ten program odpowiedź otrzymywałem w tym samym dniu, najpóźniej na drugi dzień.


straight'' art napisał(a):Ja tam widziałem tylko 2 razy przekreślonego ESETA Grin


Jedni przekreslaja, inni usuwaja aktualizujac sygnatury.
Nie mniej jednak widac podirytowanie uzytkownikow tego AV, calkowicie zasadne w tym przypadku.
W żadnym programie czy to antywirusowym czy innym nie korzystałem z suporty i myślę , że całe życie nie będę potrzebować, tak więc ta informacja mnie nie zasmuca, co innego gdyby firma zbankrutowała Wink
dla mnie support jest ważny akurat
Stron: 1 2 3 4 5