SafeGroup

Pełna wersja: Szukam zamiennika dla xp antispy itp.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio postawiłem nowy system Windows 7, zainstalowałem Kaspersky + SpyShelter Firewall, ublock orgin, Privacy Badger i AdGuard (tylko opcję niewidzialności i usuwanie ciasteczek), zoptymalizowałem, co nieco i wszystko działa. Potrzebuję jeszcze tylko programu podobnego do xp-antispy lub lepszego oraz do diagnostyki i naprawy systemu. Kiedyś używałem System Repair Engainer a teraz SpyShetler go blokuje Smile.

Chciałem jeszcze zapytać, jakie ustawienia pamięci wirtualnej zastosować przy 16 GB RAM-u. Komputer służy do internetu, grania i czasem filmów. Kiedyś miałem skrypt VBS z portalu SearchEngines.pl. , który automatycznie obliczał wielkość pliku wymiany.

Mam jeszcze jeden klucz na zbyciu do SpyShelter Firewall, który zamienię za coś. Nie koniecznie musi to być równowartość 180 PLN Wink
Audyt ja robie przy pomocy FRST / Systracer i paru innych narzędzi xp-antispy wygląda mi na program bardziej do grzebania w systemowych usługach.
Od tego ja mam Dism++ lub WPD. nie wiem czy to spełni twoje oczekiwania.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Opcjonalnie jeszcze wyłączyć nie potrzebne usługi

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


SWAP ja mam wyłączony całkiem, ale jak chcesz mieć włączony to 512MB czy 2GB na sztywno ustawione w zupełności wystarcza.
Od plików tymczasowych jest ram, SWAP to prehistoryczne rozwiązanie kiedy ludzie mieli 1GB ramu lub nawet mnij i gdzieś trzeba było odciążyć ram kosztem dysku i czasu dostępu.
Wielkie dzięki za odpowiedź, właśnie o to mi chodziło. W sumie szukałem zamiennika dla Windows 10 Telemetry Disabler Pack, który na siódemce też działa. Możesz jeszcze powiedzieć, co sądzisz o Tweaking.com - Windows Repair, bo kiedyś coś mi tam naprawił ?
W sumie kiedyś korzystałem jeszcze

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale on mocno ingeruje w system wyłączając pewne usługi które ktoś możę potrzebować ale jest FAQ i zawsze można ustawić któę ma zostawić a które nie w FAQ jest instrukcja jak ręcznie zarządzać pojedynczymi usługami..