SafeGroup

Pełna wersja: Norton 360 i Norton IS 2009 free 60dni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

!
Miałem NIS-a 2009 przez ponad tydzień i jest to w pełni zautomatyzowany pakiet jednakże odstaje nieco od czołówki pod względem wykrywalności
zaraz to bedzie na dobrze znanej nam stronie pewnie Tongue
raczej takSmileTongue
hehe a jeszcze nie ma ? Wink

adam_993

Autor śpi...

Jurek

NIS i NAV 2009 nie obsługują najnowszego Firefoxa 3.5. Symantec obiecywał naprawić to końcem sierpnia.
Do skutecznej ochrony HTTP i właściwego działania Sonaru, wymagana jest więc wyłącznie przeglądarka Microsoftu Sad

NIS 2010 współdziała już z FF 3.5.
lunatica nie bylo w ostatnim czasie na forum wiec nie zdazyl na strone wrzucicSmile
sonar to sonar nie ma nic wspólnego z przeglądarką było to już wałkowane kilka razy
po prostu nie będzie paska nortona w przeglądarce

Jurek

zord napisał(a):sonar to sonar nie ma nic wspólnego z przeglądarką było to już wałkowane kilka razy
po prostu nie będzie paska nortona w przeglądarce


Też Zord tak myślałem, że Sonar to po prostu moduł proaktywnej ochrony niezależny od przeglądarki ale gdy dodatki do przeglądarki się nie zainstalują, to nie wiem dlaczego ale Sonar nie działa prawidłowo. Nie tylko ja miałem taki problem. Była o tym mowa na forum Smile
w endpoincie też jest sonar a endpoint nie wspiera żadnej przeglądarki i działa Tongue

a to czy działa prawidłowo czy nie nie jest łatwo stwierdzić bo jest to skaner zachowań i raz może działać tak a potem inaczej z tym samym zagrożeniem

lunaticdreams

LikwidatoR napisał(a):lunatica nie bylo w ostatnim czasie na forum wiec nie zdazyl na strone wrzucicSmile


Boże,mam wam oświadczenie napisac czy co????to nie ja tam piszę,chyba że będzie z tego kasa to jak najbardziej mogę.........


to na razie dziewczyny ,walę w kimono
Na Instalkach plik ma 104 Mb a na DobrychProgramach-68 Mb...dlaczego?
lol aż taka różnica eee
na tych Instalkach to jest jakaś stara fajansiarska wersja:16.0.0.125 a aktualna wersja to 16.5.0.134...dobrze,że miałem kluczykSmile
strasznie dużo wydajecie kasy na klucze do tych wszystkich progsówSmile
ha dobre
Polak900...czegóż nie robi się dla zabezpieczeńWink
Meir napisał(a):Polak900...czegóż nie robi się dla zabezpieczeńWink


ta na pewno nie może byćSmile