SafeGroup

Pełna wersja: AnVir Task Manager za free
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Anvir Task Manager Free to program do zarządzania uruchomionymi w systemie procesami i usługami. Program oferuje pełny zestaw narzędzi przydatnych w codziennej pracy na komputerze, między innymi:
- Pełne informacje o procesach, usługach, połączeniach z Internetem, sterownikach, wykorzystywanych bibliotekach DLL
- zarządzanie programami startowymi (Opisy do ponad 70 000 programów, program Internet Explorer, paski narzędzi i usług)
- analiza zachowań programów, wykrywa konie trojańskie i oprogramowanie szpiegujące
- Przyspiesza czas ładowania systemu, pokazuje bilans zużycia procesora, umożliwia optymalizację pamięci
- Monitoruje procesor, pamięć, temperatury, obciążenie sieci, wskaźnik naładowania baterii (pokazuje na ikonach w zasobniku systemowym)
- posiada wbudowany tweaker do zmiany ustawień systemu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


strona z promocją

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ciekawy programik wydaje sie, naprawde pomocny tylko jak w praktyce?Smile
Program fajny do diagnozowania roznych parametrow zwiazanych np. z dzialajacymi procesami, szczegolowe wykresy, max uzycie CPU dla danego procesu. Niewatpliwie program przydatny dla testerow/developerow oprogramowania. Z tego co pamietam (trial) pelna wersja miala jeszcze jakas ochrone autostartu.
U mnie ten program zjadal ''troche'' zasobow, pozbylem sie go na rzecz Process Explorer, ktorego uruchamiam ostatnio czesciej niz zwykle ze wzgledu na beta testy DWPF.
Używam go w wersji Free od roku, a od wczoraj mam instalkę z kluczem do wersji pełnej Smile Wcześniej długo miałem do czynienia z Process Lasso, który oferował podobne funkcje, ale od pewnego czasu jego wersje darmowe wciąż straszyły przy jakiś operacjach komunikatami, że mam się zarejestrować, co strasznie wkurzało. AnvirTask to świetny program - poza wspomnianym zarządzaniem zużyciem pamięci (można uwalniać pamięć z poszczególnych procesów lub wszystkich na raz), można również zmieniać priorytet procesu, co się czasem bardzo przydaje.
W praktyce jest bardzo przydatny, bo chyba żaden z podobnych nie oferuje tyle narzędzi i możliwości na raz (nawet Process Explorer od Sysinternals). Wersja free też ma ochronę autostartu - kiedy coś się tam zmieni, program pokazuje okno z komunikatem i pyta, czy zaakceptować nową pozycję. A Tweaker jest bardzo skuteczny i obszerny.
Wczoraj ukazała się nowa wersja programu oznaczona nr 6...oczywiście we wszystkich wariantach - porównanie wersji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wersja darmowa choć nieco okrojona i tak jest bardzo przydatna każdemu, kto chce wiedzieć więcej o tym, co dzieje się w jego systemie i każdemu, kto chce samodzielnie wpływać na m.in. autostart, uruchomione procesy, zużycie pamięci, priorytet. Lista zmian w wersji 6

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]