SafeGroup

Pełna wersja: Wygraj Ashampoo WinOptimizer 18!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Ashampoo przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 licencji 10 stanowiskowych o łącznej wartości 599 złotych!

[Obrazek: 10er-lizenz-wo18.png]
Zasady konkursu:


1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Ashampoo WinOptimizer 18.
2. Konkurs trwa do 31.05.2020 do godziny 22:00.
3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org tuż po zakończeniu trwania konkursu.
4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 48 godzin (tj. 02.06.2020 22:00.) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.
5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, oraz do zakończenia konkursu, jak i zmiany warunków w innym terminie, niż pierwotnie planowano.



* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
licka dożywotnia/ z aktualizacją ?
(23.05.2020, 09:24)LiberumVETO napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

licka dożywotnia/ z aktualizacją ?
Najnowsza wersja tego programu.Program który po zainstalowaniu sprawuje pieczę nad dobrym funkcjonowaniem systemu.Usuwa niepotrzebne pozostawione pliki,które zaśmiecają system.Defragmentuje dyski i robi jeszcze dużo innych rzeczy.Ma w sobie automatyczną funkcję optymalizacji.Program który warto mieć na swoim komputerze,dlatego startuję w konkursie za który dziękuję organizatorowi konkursu.
(23.05.2020, 09:24)LiberumVETO napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

licka dożywotnia/ z aktualizacją ?
Tak, licencja wieczysta z aktualizacją programu w ramach poprawek wydawanych dla aktualnej wersji 18.
Dzięki, to się zgłaszam do konkursu Smile
Witam ja również zgłaszam się do konkursu. chciałbym żeby mój laptop wydajniej pracował i bez błędów. a tylko ten program może w tym pomoc Ashampoo 18 PL
O, to ja też poproszę serwis random.org, żeby mnie wylosował Smile
Dziękuje za zorganizowanie konkursu , chętnie wezme udział
Bardzo dobry program.Zgłaszam się,może się poszczęści Smile
dzieki za konkurs na ten wspanialy program .
biore udzal w tym konkursie na ten soft poniewarz uzywam od dosc dawna ten soft w wersji od 16 do 17 .
obecnie pojawila sie wersja 18 wiec bardzo bym chcial wygrac i zaktualizowac do najnowszej wersji, a pozatym jest to bardzo dobry program do optymalizacji systemu.
Dziękuję za konkurs.
Obecnie używam wersji 16 + Uninstaller, a wcześniej 15. Dobry program, który cały czas mam zainstalowany. Aktualizacja mile widziana, dlatego zapisuje się do konkursu.
Witajcie,

Gratuluję zwycięzcom, poniżej lista szczęśliwców:
[attachment=1520]
Czekam na wiadomości prywatne od zwycięzców do 02.06.2020 22:00.
Klucze będą wysyłane od momentu potwierdzenia chęci odbioru, do tygodnia.
Wielkie dzięki i gratulacje dla innych zwycięzców
gratulacje pozostalym wygranym.
Wszyscy zainteresowani zgłosili się po odbiór nagrody. Wysyłka kluczy nastąpi do końca bieżącego tygodnia.
Gratuluje wszystkim wygranej szczególnie tej grupie osób co ma zaledwie 30 postów i nic nie piszą ale jak jest konkurs to nagle połowę forum ożywa niczym grzyby po deszczu.
i tachion już bierze wolne by klepać nadgodziny przy FIRST osobą którzy chcą oczyszczać system za pomocą takich niesamowitych narzędzi Grin

Tak że jeszcze raz gratulacje składam wam z wygranej nagrody^^
W dniu dzisiejszym, klucze trafiły do wszystkich zainteresowanych.
Dzięki