SafeGroup

Pełna wersja: NetChina S3-czy ktoś to testował?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam pytanie czy ktoś testował NetChina s3?:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


w teście matousec zajmuje dość wysokie miejsce z 85% skutecznością to dość dobry wynik jak na firewall za darmo,według producenta jest to aplikacja Firewall+HIPS.
Podobno dobra, wynik w Matousecuto potwierdza tylko jakos za chinszczyzna nie przypadam, chodz kusi Risinga przetestowac, tego firewalla rowniez nie testowalemSmile
narazie testuje tego firewalla,interface jest można to nazwać "schludny"bez żadnych udziwnień,o dziwo bardzo mało zajmuje ramu,program występuje w języku angielskim i jest całkowicie darmowy,dość dobrze blokuje ataki,
a komunikatów dużo?
Próbuje w robocie zassać i Nod32 się drze że plik to: Win32/Genetik koń trojański... Grin
Coraz fajniej mi się z nim współpracuje... niedługo licencja się kończy to odetchnę...

Jurek

roofman napisał(a):Próbuje w robocie zassać i Nod32 się drze że plik to: Win32/Genetik koń trojański... Grin
Coraz fajniej mi się z nim współpracuje... niedługo licencja się kończy to odetchnę...


Nod już też zaczyna świrować z FP. Dobrze, że mam już za sobą używanie AV Smile
Jurek napisał(a):Nod już też zaczyna świrować z FP. Dobrze, że mam już za sobą używanie AV Smile

W pracy nie ma szans na rezygnację z AV. Za dużo ludzi nieobeznanych ma dostęp do kompa mojego. Jeśli nawet HIPS jaki rzuci ostrzeżenie to i tak ktoś na własne życzenie mi wpuści jakiego syfa bo wciśnie ''zezwól'' Grin
Jesli Hips nie bedzie upierdliwy , nie bedzie zadawac zbednych pytan, neta nie bedzie zbytnio obciażał mozna na chwile przetestować co to za Chinski wynalazek. Nie powinien zrzerac wiecej ramu od Comodo razem z AV i D+Smile
na 7 nie działa
dość głupie są w nim dzwięku przy zablokowanym ataku,radzę je wyłączyć bo można dostać popier****Grin,ogólnie jest ok,ale jednak odinstalowałemna rzecz Rising Firewall Free dla mnie jest lepszy,ale co kto lubiSmileprzy odinstalowaniu system załapał Bluescreena....

Jurek

roofman napisał(a):W pracy nie ma szans na rezygnację z AV. Za dużo ludzi nieobeznanych ma dostęp do kompa mojego. Jeśli nawet HIPS jaki rzuci ostrzeżenie to i tak ktoś na własne życzenie mi wpuści jakiego syfa bo wciśnie ''zezwól'' Grin


Hipsy z piaskiem działają na zupełnie innej zasadzie niż klasyczne monitory systemu.DW czy właściwie skonfigurowany GW wymaga znajomości obsługi aby dopuścić program czy plik do systemu jako zaufany i zainfekować komputer na własne życzenie Smile
DW działa bezobsługowo a GW również, jeżeli się go odpowiednio skonfiguruje. Nie ma wówczas żadnych pytań!