SafeGroup

Pełna wersja: programyzadarmo-legalnie 26.08.2009 niespodzianka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dzisiaj rano wchodząc na znany Wam blog z softem za free,

KIS2010 (v9.0.0.463) wynajduje coś takiego:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Wasz AV też alarmuje coś podejrzanego?

Edit:

Ktoś wrzucił odnośnik do tej strony (skrypt):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avira Premium nic nie znajduje Smile. Może to FP.
hehehehe czy kolejny bubel nasz kolega wstawiłWink
Jeśli NOD oprócz Kaspra coś wykryje na tej stronie to może coś tam siedzi. Ale dalej sądzę że jest to FP. Avira Premiumostatnio blokowała też strony nie potrzebnie ale tej nie blokuje Smile

EDIT:

GW też nie wyświetla komunikatów wchodząc na ta stronę
zbyszek napisał(a):Jeśli NOD oprócz Kaspra coś wykryje na tej stronie to może coś tam siedzi. Ale dalej sądzę że jest to FP. Avira Premiumostatnio blokowała też strony nie potrzebnie ale tej nie blokuje Smile

EDIT:

GW też nie wyświetla komunikatów wchodząc na ta stronę


Avirka Premium blokowała ostatnio popularny portal wp.pl ale tej stronki mi nie blokujeSmile Czyli pewnie FP Smile
nie blokuje strony tylko jeden ze skryptów na stronie
Mozliwe FP chodz Kasperw wersji 2010 w ostatnim tescie 0 Fp zaliczył , w sumie u mnie tez jeszcze zadnego Fp nie zaliczyl w codziennym uzytkowaniu, lecz teraz moze byc jednak FP. Posprawdzajciena innych AVSmile
Przed chwilą wchodzę na jedną z publicznych polskich stron torrentowych i mam ten sam alert, zmienia się tylko user w linku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

To nie przypadek chyba. Jak ktoś chce adres to pisać na PW Smile
No ciekawe.Nie ma jakieś strony gdzie się sprawdza czystość stron?
Nic tam nie ma Tommy504...
tommy504 napisał(a):Przed chwilą wchodzę na jedną z publicznych polskich stron torrentowych i mam ten sam alert, zmienia się tylko user w linku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

To nie przypadek chyba. Jak ktoś chce adres to pisać na PW Smile


Mam to samo biala strona i komunikat na czerwono: Trojan-Downloader.JS.Iframe.boi
wrzućcie tego wira na rapida, przesle go do aviry Smile
Ja wiem o co biega :-) Chodzi o ten tak strasznie ruszający się napis z widgeo.net.. Kasper wynaduje wirusa z tej strony, bo WOT też informuje jak się kliknie na widgeo, że strona ma złą reputację i może zawierać wirusa Smile
Mój Kaspersky internet security 6 też wykrywa tego samego wirusa.
masz jeszcze 6 heheh niezleSmile
straight'' art napisał(a):Ja wiem o co biega :-) Chodzi o ten tak strasznie ruszający się napis z widgeo.net.. Kasper wynaduje wirusa z tej strony, bo WOT też informuje jak się kliknie na widgeo, że strona ma złą reputację i może zawierać wirusa Smile


Niesadzę. Ktoś podpiął jakiś skrypt pod stronkę. Na w/w stronce torrent nie ma żadnego ruszającego napisu i jest ten sam wirus.
nero469 napisał(a):Mój Kaspersky internet security 6 też wykrywa tego samego wirusa.

Nero469-co to za ściemki? 6 przecież już nie ma wsparciaSmile
Meir napisał(a):
nero469 napisał(a):Mój Kaspersky internet security 6 też wykrywa tego samego wirusa.

Nero469-co to za ściemki? 6 przecież już nie ma wsparciaSmile


Ma najnowsze bazy, jeśli uzywa ostatniej wersji:

Kod:
From October 1, 2008, the release of antivirus database updates for Kaspersky Anti-Virus 6.0 and Kaspersky Internet Security 6.0 will also be discontinued, with the exception of version 6.0.2.621 (MP2).
Tommy504-widzę,że jesteś dobrze poinformowany...jak masz znajomych w Kasprze to powiedz tym nierobom,że nawet Rumuni wydali swoją wersję 2010Smile
Kasper 6 jest aktualizowany do konca roku 2009, kasper wersja 7 do konca 2010Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9