SafeGroup

Pełna wersja: SRS Audio Sandbox-poznaj swoją muzykę w lepszej jakości:)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam do zaprezentowania program SRS Audio Sandbox dostępny pod tym linkiem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Program SRS Audio sandbox to program firmy SRS Labs producenta najlepszych patentów dźwiękowych takich jak:

SRS WOW HD, SRS TruSurround XT, SRS VIP™, SRS Circle Surround II czy SRS Headphone 360™

Których logo często możemy zobaczyć na drogich telewizorach, wieżach czy zestawach kina domowego. Efekty te są uzyskiwane przez specjalny procesor umieszczany w tym drogim sprzęcie. Zajmuje się on obróbką filtrowaniem i poprawą dźwięku który daje tak wysoką jakość.

Dzięki temu programowi to nie karta muzyczna, a procesor twojego komputera będzie się zajmował tymi obliczeniami!. Dla procesora komputerowego to niewielkie obciążenie, absolutnie nie zauważalne podczas pracy na komputerze czy graniu w gry. A dla twoich uszu to wielka (z pewnością zauważalna) różnica.

"SRS audio sandbox" jest cyfrowym procesorem dźwięku. Umożliwia uzyskanie pięknego basu oraz trójwymiarowej przestrzeni w dźwięku.
Najlepszy efekt daje wtedy gdy aplikacje takie jak WMP czy WINAMP mają wyłączone swoje własne polepszacze dźwięku takie jak EQ itp.

Ustawianie głębi dźwięku, rozległości surround (nawet wirtualnego w słuchawkach stereofonicznych), podbijanie najniższych dźwięków basów (Tru Bass), ogólna korekcja dźwięku i inne.

Program oferuje szereg ustawień zależnie od swoich potrzeb, ma też funkcję Auto. Jest to tzw. systemowy equalizer, działający nawet w grach/audio/filmach, megabass i świetną jakość dźwięku.
Łeee to trial

lunaticdreams

mbm86 napisał(a):Łeee to trial


Dobre kurdeGrinGrinGrinGrinGrinGrin


A program naprawdę dobry
mam coś takiego na macu i działa doskonale z itunes
polecam również
Może i dobre ale to trial. Wydaje mi się nonsensem płacenie za odtwarzacz choćby nie wiem jak był dobry. To już lepiej zainwestować w porządnej klasy głośniki bo odtwarzacz to tylko połowa sukcesu (a może i nawet jeszcze mniej)

Informuj jak będzie jakieś promo na taki bajer a nie opisujesz tu pięknymi słowami płatny program :rolleyes:
Jaki odtwarzacz? To bardziej jakiś equalizer, uwydatniacz dźwięku, nie wiem jak to nazwać(może po prostu procesor dźwiękowy Grin
Właśnie. To w końcu jaki jest najlepszy odtwarzacz do muzy: Winamp, Jet Audio a może Foobar ? Już sam nie wiem który wybrać
bierz AIMP.
polecam winamp + enhancer (DSP/Effect)
bierni86 napisał(a):polecam winamp + enhancer (DSP/Effect)


ZnalaZłem w necie wersję 0.17 tego Enhacera. Jest nowsza ?
Niestety nie ale zapewniam Cię, że nie potrzebjesz nowszej. U mnie efekty są widoczne od razu a możliwości konfiguracyjne są szerokie. Ja korzystam z wbudowanych już "rozwiązań". Aha no i jak będziesz chciał korzystać z enhancera to musisz deaktywować standardowy equalizer winampa bo się będą gryzły.
Foobar 2000, sam w sobie jest lekki jak saper. Do tego świetne skiny, pełno wtyczek, polecam.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lekki,lekki,ale nie wiele mnie zabiera zasobów co AimpSmileWinkWink
Jeszcze dla posiadaczy dużych zbiorów można polecić MediaMonkey, to taki menadżer plików audio.
AIMP mi jakoś nie przypadł do gustu. Zostaję przy krytykowanym Winampie