SafeGroup

Pełna wersja: Wygraj Audials One 2022!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z firmą Audials Software przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest produkt Audials One 2022.
W związku z tym oddamy w Wasze ręce 5 licencji o łącznej wartości 1233 złotych!

[Obrazek: submit.png]
Zasady konkursu:
1. Aby wziąć udział w tym konkursie napisz dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać Audials One 2022.

2. Konkurs trwa do 31.10.2021 do godziny 23:59.

3. Lista zwycięzców zostanie wylosowana przy użyciu random.org w następnym dniu.

4. Zwycięzca wybrany drogą losowania, musi zgłosić się do mnie w przeciągu 7 dni (tj. 07.11.2021 23:59.) po odbiór nagrody, w innym przypadku klucz przejdzie do kolejnej osoby z listy.

5. Konto na forum zostało założone przed ogłoszeniem konkursu.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków, oraz do zakończenia konkursu, jak i zmiany warunków w innym terminie, niż pierwotnie planowano.



* Sprawdź czy masz włączoną możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości.
(Panel użytkownika->Edytuj opcje->"Dostarczaj prywatne wiadomości od innych użytkowników.")
Chciałabym wygrać Audials One 2022 ponieważ dziś są moje urodziny Grin
Korzystałem z Audials One ze starszej wersji i od czasu do czasu mi sie przydawała chętnie przygarnę i nowszą wersje.
Lubię w wolnych chwilach obejrzeć powtórki filmów - wiedząc że tym programem nagrałem Smile
Licencja na 1 rok ?
Licencja jest dożywotnia.
Bardzo fajny program. Kiedyś o nim słyszałem sporo dobrego i najwyższy czas spróbować. Przyda się na pewno, bo dużo różnych filmików zapisuję dla potomności...
Dziękuję Mikołaj za zorganizowanie promocji i możliwość wzięcia w niej udziału

Audials One chce wygrywać, ponieważ jest to kompletne środowisko, które pozwala na korzystanie z zasobów muzycznych lokalnie na dysku twardym oraz w Internecie. Aplikacja wykonuje zadania związane z pobieraniem multimediów, odtwarzaniem radia internetowego i podcastów, wyświetlaniem teledysków i klipów oraz zarządzaniem zbiorami danych.
Chciałbym wygrać Audials One bo mam wrażenie że pomoże mi uporządkować stare dyski z plikami muzycznymi.
Ponoć konwertuje dziwne formaty... potrzebuje audials, żeby zobaczyć, czy "łyknie" nagrania z TV sony z jakimś dziwnym, własnościowym formatem.
Bardzo fajny program do słuchania muzyki dlatego chciał bym go wygrać.Dziękuję za zorganizowanie konkursu Smile.
Chętnie przetestuję jego możliwości, żeby zobaczyć co tak naprawdę może Smile
Gratuluję wygranej.
[attachment=1598]
Wielkie dzięki i gratulacje dla pozostałych zwycięzców
Gratulacje Tongue
Gratulacje dla zwycięzców Smile
Bardzo dziękuje za wygraną Smile
Przypominam o konieczności potwierdzenia odbioru nagrody do dnia 07.11.2021 godziny 23:59.
W innym przypadku, nagroda będzie do odebrania przez kolejne osoby, które zajęły kolejne miejsca w losowaniu.
Obowiązuje oczywiście i w tym przypadku konieczność potwierdzenia chęci odbioru nagrody przez jeden tydzień.